Seimo Pirmininkė susidomėjo Pagėgiuose dingusios kontrabandos byla(12)

Indrė TUMĖNAITĖ, Eugenijus SKIPITIS

2010-06-23 09:58

FOTO: R.Malychas

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, prašydama informuoti visuomenę apie 2007 metais iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės sandėlių dingusios kontrabandos bylos tyrimo eigą ir rezultatus.

 

 

2007 metų gruodžio 5 dieną Prezidentas Valdas Adamkus kontrabandos užkardimo klausimais lankėsi VSAT Pagėgių rinktinėje, kur apžiūrėjo čia saugomą, neseniai sulaikytą 350 dėžių cigarečių kontrabandą. Praėjus kelioms dienoms po Prezidento išvykimo, gruodžio 11-osios naktį, cigaretės iš Pagėgių rinktinės sandėlių paslaptingai dingo. Sunku pasakyti, kaip iš stebėjimo kameromis ir signalizacija kontroliuojamų patalpų buvo išgabentas toks didelis kiekis kontrabandinių cigarečių.

Balandį Seimo Pirmininkei lankantis Klaipėdos teritorinės muitinės Panemunės poste, Šilutės bei Tauragės rajonuose, šių rajonų gyventojai ir žurnalistai domėjosi rezonansinės bylos baigtimi. Susitikimuose dalyvavę aukšti VSAT ir teisėtvarkos pareigūnai apie šio įvykio juridinį įvertinimą nieko konkretaus negalėjo pasakyti.

Kaip teigiama Seimo kanceliarijos išplatintame pranešime spaudai, Seimo Pirmininkė mano, kad šis įvykis yra atviras kontrabandininkų iššūkis valstybei, todėl informacija apie bylos baigtį yra svarbi visuomenei.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras