Tauragėje nagrinėta pirmoji seksualinio priekabiavimo byla(4)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-04-23 08:15

Praėjusią savaitę Tauragės apygardos teisme nagrinėta pirmoji seksualinio priekabiavimo byla. S.K. buvo kaltinamas priekabiavimu prie sugyventinės dukros, kuriai yra 16 metų.

S.K. gyveno kartu su keturias nepilnametes dukras auginančia moterimi. Kaip teigia ikiteisminį tyrimą atlikęs prokuroras, priekabiauta buvo tik prie vyriausios dukros, kuomet aplink nebūdavo jos motinos. Byla iškelta, sužinojus informaciją, kad S.K. neblaivus grįždavo namo ir kabinėdavosi prie jaunos merginos, kišdavo ranką jai už palaidinės bei kitaip prie jos priekabiaudavo. Už šį baudžiamąjį nusižengimą 40-metis vyras gavo 45 parų arešto bausmę. Kadangi prieš tai minėtajam asmeniui buvo paskirta dar viena bausmė už kitą nusižengimą, asmuo areštinėje turės praleisti 60 parų. Taip pat nukentėjusiajai kaltinamasis turės atlyginti 7 tūkst. litų dydžio neturtinę žalą.

Prokuroras Raimundas Aukštakalnis teigia, kad S.K. buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, nes nukentėjusioji jau nebėra mažametė (mažamečiu asmuo laikomas iki 14 metų amžiaus), todėl nebuvo galima teikti kaltinimų mažamečio asmens tvirkinimu.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras