Metalo vagys apšvarino Sungailiškių trasą(4)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-04-23 10:06

Gediminas Maškauskas stebėjosi, kad vagiama iš tauragiškių pamėgtos renginių vietos.

Bet kurio tauragiškio paklausus, kur yra Tauragės automobilių lenktynių trasa, gautume tikslų atsakymą. Ne vienas pamėgo daugybę žiūrovų pritraukiančius reginius trasoje. Tačiau visuomenės vertinamą ir pamėgtą objektą niokoja vagys.

 

 

Praėjusį sekmadienį apie 20 val. A.M. iš Mažonų kaimo, V.J. iš Sungailiškių kaimo ir A.S. (gyvenamoji vieta kol kas tikslinama) iš autokroso trasos, esančios Sungailiškių kaime, pavogė metalinius atitvarus. Įtariamieji sulaikyti. Jau spėta įsitikinti, kad vienas asmenų pareigūnams žinomas iš ankstesnių „žygių“.

Vienas lenktynių organizatorių Gediminas Maškauskas pasakojo, kad vieno metalinio atitvaro vertė – 200 litų. Ir trasai jų reikia nemažai, pagal saugumo reikalavimus, kuriuos nustato Saugaus eismo komisija. Pirminiais duomenis, įtariamieji pavogė 4 atitvarus (bent jau tiek policijos pareigūnai, atvykę į vietą, rado jų paruoštų išvežti). Tačiau trasą prižiūrintis ir lenktynes organizuojantis G.Maškauskas pasigedo gerokai daugiau šių metalo gaminių. Atidžiau paskaičiavus pastebėta, kad atitvarų pavogta už maždaug 5000 litų. Pasklidus gandui apie vagystes, pakelės griovyje pavyko rasti dar 7 atitvarus, kurie nugabenti į trasą ir artimiausiu metu bus pritvirtinti. Šis darbas taip pat atsieis nepigiai.

Šiemet liepos 3–4 dienomis Tauragėje planuojamos dvejos lenktynės: Lietuvos autokroso čempionato ir autokroso pirmenybių tretieji etapai. Tad suniokotą trasą reikia spėti sutvarkyti dar iki birželio vidurio, kuomet planuojamas Lietuvos automobilių sporto federacijos teisėjų apsilankymas. Jei trasa nebus sutvarkyta pagal visus saugumo reikalavimus, tauragiškiai tradiciniu tapusio reginio neišvys.

– Čia jau ne pirmoji vagystė, įvykdyta Sungailiškių trasoje. Praėjusį rudenį, naktį iškart po varžybų, vagys įsigudrino pačiupti neišvežtus vėliavų stiebus, kurių vienas kainuoja apie 500 litų, – prisiminė trasą prižiūrintis verslininkas G.Maškauskas.

Kažkam užkliuvo ir tvarkingai sudėtos senos padangos, daugelis jų yra supjaustytos ir išmėtytos po važiuojamąją trasos dalį. Tvarkymas užims nemažai laiko ir kantrybės. Tačiau organizatoriai tikisi suspėti.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras