Jaunas tarnybinis šuo sulaikė savo pirmąjį bėglį(15)

2010-04-16 05:28

Sulaikymo vietoje rastos dėžės su cigaretėmis.

Vidurnaktį iš pirmadienio į antradienį netoli Nemuno pasieniečiai sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį ir vieną jas nešusių asmenų. Prie sulaikymo prisidėjo jaunas tarnybinis šuo.
Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai ties Jurbarko rajono Kalvelių kaimu pastebėjo, kaip nuo Nemuno į Lietuvos gilumą eina keli asmenys, nešantys dėžes.

 

 

Pasieniečiams bandant juos sulaikyti nešikai metė dėžes ir pradėjo bėgti. Paleidus tarnybinį šunį Karą vienas iš nešikų – devyniolikmetis tauragiškis P.M. buvo sulaikytas. Jis valstybės sienos apsaugos zonoje buvo be privalomo pasieniečių leidimo. Sulaikytasis pareigūnams puikiai žinomas ir šis sulaikymas P.M. – jau ne pirmas. Sulaikymo vietoje buvo rastos penkios dėžės, kuriose buvo 2500 pakelių cigarečių „Jing Ling“ su Rusijos akcizo ženklais.

Tauragiškiui pasieniečiai pradėjo dvi administracinių bylų teisenas: vieną už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą, kitą už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką.
Cigaretės saugomos Viešvilės užkardoje. Tauragiškis po apklausos paleistas, o likusių asmenų tapatybes nustatinėja pareigūnai.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras