Gaudant išgėrusiuosius, pagautas ir su rusiškomis cigaretėmis(18)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-04-17 13:29

Per ketvirtadienio reidą sučiuptas cigaretes su rusiškomis banderolėmis vežęs vairuotojas.

Ketvirtadienį Tauragės mieste policijos pareigūnai vykdė reidą. Buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas, ar naudojamos specialios kėdutės vaikams bei tikrinami motorolerių ir motociklų vairuotojai. Reido organizatoriams sėkmė nusišypsojo per pirmąsias 15 minučių.

 

 

Vairuotojų tikrinimas buvo organizuotas Tauragės miesto pagrindinėse gatvėse bei miesto įvažiavimuose. Reide dalyvavo 15 patrulių (6 ekipažai) ir buvo tikrinamas kone kiekvienas automobilis. Tikrinimas buvo numatytas nuo 9 iki 12 valandos. Vos per 3 valandas patikrinimo aptikta 14 pažeidėjų. Dauguma jų pažeidė Kelių eismo taisykles. Tačiau sučiupti ir rimtesnius prasižengimus padarę asmenys. Bene „sėkmingiausia“ medžioklės vieta tapo kelias Tauragė–Jurbarkas, prie keramikos gamyklos tvenkinių.

Vos po pirmųjų 15 minučių tikrinimo buvo sustabdytas krovininis „Ford“ markės automobilis, kurio vairuotojas E.P. pareigūnams sukėlė įtarimų ir buvo paprašytas pasitikrinti blaivumą alkotesteriu. Aparato duomenys nebuvo labai įspūdingi – pripūsta vos 0,50 promilės. Tai lengvo girtumo laipsnis. Teismas spręs, kokią baudą skirti pažeidėjui ir kuriam laikui atimti teises vairuoti automobilį.

Atsirado ir tokių vairuotojų, kurie į alkotesterį įpūtė leistiną normą, t.y. iki 0,4 promilės, ir net rado tam pasiteisinimą. Krovininį mikroautobusą vairavęs įmonės darbuotojas, sustabdytas prie Tauragėje esančio prekybos centro, įpūtė 0,07 promilės ir teigė, kad taip galėjo nutikti dėl kefyro.

Bene didžiausias dienos „laimikis“ buvo toje pačioje vietoje apie 10 val. sustabdytas „Renault Megane“ vairuotojas A.Š., kurio automobilio bagažinėje rastas maišas, pilnas cigarečių „Saint George“. Pareigūnai suskaičiavo, kad iš viso automobilyje buvo 364 pakeliai cigarečių. Kol kas pareigūnai dėl šio įvykio atlieka tyrimą, kad būtų nustatyta, kur gabentos cigaretės, iš kur asmuo jas gavo. Pats prasižengėlis teigė, kad vežė cigaretes pažįstamam į Šilalę... prie policijos. Kaip ten bebūtų, cigaretės pareigūnus tikrai pasiekė.

Patikrinimo metu taip pat buvo dairomasi ir ieškomų asmenų, vairuotojų be teisės vairuoti transporto priemones, nenorinčių susimokėti baudas. Pareigūnams pavyko sustabdyti jau apie savaitę ieškotą automobilį „Mazda Millenia“, kurio vairuotojas A.R. fotoradaro buvo nufotografuotas viršijantis greitį. Jam jau ne kartą buvo nešti kvietimai atvykti į policiją, tačiau nepavykdavo jų įteikti. Šįkart automobilio vairuotojas pareigūnų buvo palydėtas tiesiai į policijos komisariatą.

Nors tikėtasi patikrinti motociklų ir motorolerių vairuotojus, kurie dažnai važinėja netvarkingai, vakar jų beveik nepastebėta. Kaip tikino patrulių būrio vadas Žydrūnas Bendikas, šių dviračių transporto priemonių eismas šiemet apskritai yra sumažėjęs.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras