Sučiuptas aplinkosaugininkas ginasi(21)

2009-02-24 13:38

Aplinkosaugininkų sulaikytas po to, kai Aukštupių kaime buvo nušauta stirna, Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato inspektorius Antanas Gaidauskas serga ir neatvyko į administracinės bylos nagrinėjimą. Aplinkosaugininkai ruošiasi jį bausti už brakonieriavimą.

Ketvirtadienį Tauragės aplinkos apsaugos agentūroje turėjęs vykti administracinės bylos nagrinėjimas buvo atidėtas A.Gaidausko advokato Kęstučio Stankevičiaus prašymu. Prašymą atidėti posėdį administracinėn atsakomybėn traukiamas A.Gaidauskas ir jo atstovas grindė tuo, kad dėl užimtumo K.Stankevičius negalės dalyvauti bylos nagrinėjime. Be to, nurodyta, kad A.Gaidauskas šiuo metu serga ir iki vasario 23 dienos turi nedarbingumo pažymėjimą.

Romas Jurgelionis, Tauragės aplinkos apsaugos agentūros vedėjas, „Tauragės kurjeriui“ taip pat sakė, kad A.Gaidauskas jų veiksmus apskundė Tauragės rajono apylinkės prokuratūrai.

Vigantas Armonas, Tauragės rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras, „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad prokuratūra gauvo A.Gaidausko pareiškimą, kuriuo jis skundžiasi esą neteisėtais aplinkosaugininkų veiksmais. V.Armono teigimu, pareiškimas persiųstas Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, kuriam pavesta patikslinti skunde nurodytas aplinkybes ir priimti procesinį sprendimą. Vyriausiasis prokuroras tikisi, kad atsakymą apie priimtą nutarimą pareigūnai atsiųs jau šią savaitę.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras