Patikėjęs sukčiais prarado 830 litų(2)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-02-09 06:12

Sukčiai vis dar randa patiklių žmonių ir prašydami nupirkti telefono sąskaitos papildymų kortelių išvilioja nemažas pinigų sumas. Antradienio vakarą 24 metų Tauragės rajono gyventojas užkibo ant sukčių kabliuko ir tris kartus nupirko sąskaitos papildymo kortelių už 830 litų.

Sukčius jaunuolį apgavo pasakęs, kad jis „Topo centro“ loterijoje laimėjo mobilųjį telefoną. Po to dar pasiūlė atsakyti į papildomą loterijos klausimą ir laimėti „Didįjį prizą“ – 100 tūkstančių litų. Tam, kad gautų prizą, reikėjo „šiek tiek“ sumokėti. Per keletą kartų į kaimo parduotuvę, o vėliau ir į miestą važiavęs pirkti telefono papildymo kortelių jaunuolis išleido per 800 litų. Tik atvažiavęs į Tauragę pasiimti laimėto prizo naivuolis suprato, kad yra apgautas. Su jaunuoliu turėjęs susitikti žmogus nepasirodė, o jo mobilusis telefonas jau buvo išjungtas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimų grupės vyresnysis inspektorius Vytautas Paltanavičius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad tokiais sukčiautojų prasimanymais patiki vis mažiau žmonių. Pareigūnui keista, kad ant tokio sukčių kabliuko užkibo jaunas žmogus.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras