Nužudytas neįgalus vyras(7)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-02-09 14:37

Sekmadienio popietę Eičių kaime savo namuose, kambaryje ant grindų, rastas negyvas keturiasdešimt trejų metų Antanas Paliakas. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo. Įtarimų dėl galimo nužudymo niekam nekilo, kol buvo atlikta teismo medicinos ekspertizė. Jos metu apžiūrėjus mirusįjį rasti daugybiniai šonkaulių, krūtinkaulio lūžimai, suplyšę kepenys. Galima spėlioti, kad vyras buvo stipriai sumuštas.

Pasak Tauragės rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio, trečiadienį tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo. Sulaikytų įtariamųjų nėra, tačiau numanomų yra. Daugiau aplinkybių prokuroras neatskleidė.

Antanas Paliakas vienas augino tris vaikus. Paūmėjus vyro ligai vaikai buvo apgyvendinti vaikų globos namuose. Vienas A.Paliako sūnus jau sulaukė pilnametystės.

Vyras gyveno vienas socialiniame bute, bendrabučio tipo daugiabutyje. Juo rūpinosi Gaurės seniūnijos socialiniai darbuotojai, kaimynystėje gyvenanti sesuo. Kalbama, kad pastaroji ir rado A.Paliaką mirusį.

Pasak Gaurės seniūnijos socialinio darbo organizatoriaus Juozo Liono, A.Paliakas dėl savo negalios sunkiai protavo. Esą mėgdavo visur vaikštinėti, todėl seniūnijos darbuotojai dėl globotinio nerimavo. Kai prieš kelias savaites socialinio darbo organizatorius lankėsi pas A.Paliaką, po jo akimis buvo didžiulė mėlynė. Tuokart J.Lionui vyras pasakė, kad mėlynę įsitaisė pargriuvęs.   

– Kokiomis aplinkybėmis buvo nužudytas Antanas Paliakas, išsiaiškins policija. Tačiau nemanau, kad neįgalus vyras buvo nužudytas dėl pinigų, nes jų negalėjo turėti. Jo invalidumo pensiją paimdavo jo sesuo ir jį apipirkdavo, – sakė J.Lionas.

A.Paliakas vakar palaidotas Gaurės kapinėse.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras