Kėsintasi „Littauros“ degalinę(2)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-02-24 12:51

Trečiadienio rytą, apie pusę aštuonių, Pramonės gatvėje iš „Littauros“ degalinės nesumokėjęs už dyzelinį kurą paspruko automobilis „Peugeot 407“. Dvidešimt ketverių metų automobilio vairuotojas M.A pareigūnams įkliuvo tą pačią dieną apie pusę dviejų, po eismo įvykio Vytauto gatvėje, kur susidūrė su tos pačios markės automobiliu. Iš įvykio M.A. taip pat pabėgo.

Tą patį vakarą buvo sulaikytas per langą į „Littauros“ degalinės sandėliuką įsibrovęs aštuoniolikmetis. Pasak degalinės savininko Ferdinando Lebedžinsko, į sandėliuką įsibrovę du jaunuoliai pavogė cigarečių ir alkoholio. Vagystę pastebėjusi degalinės darbuotoja nuspaudė greitojo reagavimo mygtuką ir iškvietė privačios apsaugos tarnybos „Tausauga“ ekipažą.

Ketvirtadienį apie 23 valandą policija sulaikė į svetimą butą ketinusį įsibrauti nuolatinės gyvenamosios vietos neturintį S.R. Į butą per langą lipantį vyrą, pasak Policijos komisariato Nusikaltimų tyrimų skyriaus viršininko Žano Kiselevičiaus, pamatė pro šalį važiuojantys policijos pareigūnai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras