Į teisiamųjų suolą – septintą kartą(3)

2009-02-26 07:49

Šešis kartus anksčiau teistas 32 metų Žydrūnas Cancingeris prieš teismą vėl stojo už tai, kad iš savo pažįstamo nugvelbė pjūklą „Stihl 018“.

Vagystę Ž.Cancingeris įvykdė praėjusių metų gruodžio 3-iosios vakarą. Tą vakarą neblaivus Ž.Cancingeris nuvažiavo pas savo pažįstamą į Gaurę. Pasikalbėjo su juo, o kai šeimininkas nuėjo šerti gyvulių, pamatęs kieme pjūklą, įsimetė jį į automobilį ir nuvažiavo. Po to bandė pjūklą parduoti sesers draugui, o kai šis nepirko, nuvežė į pievą už draugo namo ir paslėpė.

Po vagystės Ž.Cancingerį suėmė policija. Teismas vagišiui skyrė laisvės atėmimo bausmę vieneriems metams, tačiau tokiam pat laikui bausmės vykdymą atidėjo. Iš teismo salės nuteistasis buvo išleistas į laisvę.

Per bausmės vykdymo atidėjimo laiką Ž.Cancingeris be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, žinios negalės išvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms.

Ž.Cancingeris paskutinį kartą buvo teistas 2007 metais. Pirmą kartą į teisiamųjų suolą jis sėdo 1993 metais būdamas septyniolikos metų.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras