Dovana mylimajai – granata(19)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-02-17 08:58

R.Malycho foto

Sekmadienį darbo atsirado specialiosioms tarnyboms – vienai Laisvės gatvės gyventojai buvęs sugyventinis Valentino dienos proga dovanų atnešė granatą. Beveik pusdieniui, kol iš sostinės atvyko „Aro“ išminuotojai ir sprogmenį išsivežė, eismas šia gatve buvo uždarytas.

 
 

Sekmadienį prieš vidurdienį į tauragiškės namus atėjęs neblaivus buvęs sugyventinis taip ir neįsiprašė į mylimosios namą, kadangi moteris nepanoro įleisti vidun neblaivaus vyro. Tačiau jam pavyko įtikinti moterį leisti jam bent įteikti dovaną Valentino dienos proga. Moteris nustėro, kai vyras jai dovanojo kovinę granatą be saugiklio. Pasak savo vardo ir pavardės nenorinčios skelbti moters, buvęs sugyventinis dar įspėjo nedaryti staigių judesių, o pats išėjo.

Neįprastą dovaną gavusi moteris „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad išsigandusi ir granatą išnešusi įdėjo į nebenešiojamos striukės kišenę kieme. Vėliau išsigandusi, kad jos nesusprogdintų kieme vaikštantis jos tėvas, striukę nunešė ir paliko kitapus gatvės esančiame parkelyje. Po to vėl pabijojusi, kad granata nesusisprogdintų ją suradę vaikai, parsinešė atgal į kiemą ir apie tai pranešė policijai.

– Nemaniau, kad tai taip pavojinga, bet kai atvažiavo policija ir aptvėrė visą teritoriją, kai iškvietė išminuotojus, pasidarė baisu, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo tauragiškė.

Vakar kalbinta moteris sakė, kad jai labai gaila buvusio sugyventinio, kuris šiuo metu sulaikytas pareigūnų.

Kai buvo gautas moters pranešimas apie granatą, į įvykio vietą suvažiavo visos specialiosios tarnybos, buvo uždarytas eismas Laisvės gatve. Iš sostinės buvo iškviesti „Aro“ išminuotojai. Po to, kai granatą pasiėmė išminuotojai, Laisvės gatve buvo leista laisvai judėti.

Netrukus buvo sulaikytas ir granatą atnešęs 62 metų tauragiškis. Jo kišenėje pareigūnai rado iš granatos sprogdiklio ištrauktą saugiklį. Vyras sulaikytas dviem paroms. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras