Neblaivus vyras šaudė į žmoną(3)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-10-23 15:00

Sužalota moteris prašė iš sutuoktinio paimti ginklą. R.Malychofoto

Ketvirtadienio dieną, apie pusę pirmos, greitosios pagalbos medikams pranešta, kad Molupio kaimo pakraštyje guminėmis kulkomis į galvą sužalota moteris. Maždaug po dvidešimties minučių greitosios pagalbos automobilis surado nurodytą vienkiemį, o ten du neblaivius vyrus ir 53 metų nukentėjusiąją. Moters paakyje matėsi sena mėlynė, o iš guminėmis kulkomis prakirstos galvos sruveno kraujas. Greitosios pagalbos medikės sutvarstė žaizdas.

 

 

Namuose likusi moteris prašė, kad iš jos vyro būtų paimtas ginklas.

Nukentėjusi Laimutė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad jos sutuoktinis Emilis naktį prieš šį incidentą namie nenakvojo, o ryte, grįžęs su kaimynu, pradėjo gerti. Neblaivus vyras, pagrasinęs ją nušauti, porą kartų iššovė iš prieš keletą mėnesių įsigyto pistoleto. Esą ginklą vyras buvo įsigijęs šernams vaikyti iš daržo.

Guminėmis kulkomis į galvą žmoną sužalojusį Emilį P.  ir sugėrovą išsivežė atvykę policijos pareigūnai. Alkoholio matuokliu patikrinus smurtautoją, vyro kraujyje rasta 1,74 promilės alkoholio (vidutinis girtumas). Pareigūnai paėmė jo ginklą.

Pasak policijos komisariato Licencijavimo grupės pareigūnės, už ginklų, net tų, kuriems įsigyti ar laikyti nereikalingas leidimas, pažeidimus ir jų naudojimą ne pagal taisykles ginklas konfiskuojamas.

Iškart po įvykio dėl sužalojimo moteris pareiškimo policijai nerašė.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras