Degalų grobstytojų bylą tirs STT(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-10-30 08:15

Pirmadienį Klaipėdos apygardos prokuratūrai perduotas ikiteisminis tyrimas dėl degalų grobstymo. Įtariama, kad penki policijos pareigūnai – du iš Jurbarko, trys iš Tauragės – į savo automobilius pylėsi degalus naudodamiesi tarnybinėmis mokėjimo kortelėmis.

Iš viso byloje – septyni įtariamieji. Už kokią sumą įtariamieji pasisavino degalų, Tauragės rajono apylinkės prokuratūra neatskleidė, esą, kad paviešinta informacija nesutrukdytų atlikti ikiteisminio tyrimo.

Kaip oficialiai buvo pranešta žiniasklaidai, šių metų rugsėjo 22 dieną buvo patikrintas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato mokėjimo kortelių degalams įsigyti naudojimas. Patikrinimo metu nustatytas naudojimo mokėjimo kortelėmis, pareigūnams siekiant sau turtinės naudos, faktas. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi siekiant naudos. Ikiteisminį tyrimą kuravo Tauragės rajono apylinkės prokuratūra, tačiau paprašė jį perimti Klaipėdos apygardos prokuratūros.

Pasak šį tyrimą kuravusio Tauragės rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio, ikiteisminis tyrimas Klaipėdai perduotas dėl objektyvumo. Klaipėdos apygardos prokuratūra spręs, kam perduoti atlikti tyrimą.

Kaip trečiadienį „Tauragės kurjerį“ informavo Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji specialistė Palmira Martinkienė, ikiteisminį tyrimą ketinama perduoti Specialiųjų tyrimų tarnybai.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, ikiteisminio tyrimo pareigūnams teks gerokai paplušėti, kad įrodytų kuro grobstymą, mat kelionės lapuose nurodyti nuvažiuoti kilometrai atitinka degalų sąnaudas ir pinigines išlaidas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras