Septyniasdešimtmetė savo namuose sulaukė plėšikų(11)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-09-25 08:03

Trečiadienį, dar nė nesutemus, šiek tiek po 19 valandos, Stoties gatvėje į dviejų aukštų daugiabutį įsiveržę jaunuoliai bandė apiplėšti septyniasdešimtmetę. Į vienišos, neįgalios senutės butą plėšikai pateko nuplėšę durų kabuką. Buto šeimininkę jie mušė, spardė ir reikalavo pinigų.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo nukentėjusioji, į jos butą antrame aukšte užsimaukšlinę gobtuvus plėšikai įsiveržė, kai ji žiūrėjo televizorių. Vienas jų iškart trenkė jai per veidą ir keikdamasis reikalavo atiduoti pinigus. Nusikaltėliai griebė moterį už plaukų ir nusitempė į virtuvę. Ten vėl mušė ir liepė duoti pinigų.

– Ką aš jiems duosiu, jei pasitaupiusi neturiu. Be to, jie iškart pradėjo mane mušti, – pasakojo senutė ir rodė sumuštas kūno vietas.

Kadangi šeimininkė pinigų nedavė, plėšikai jų ieškojo spintelėse, bet neradę išėjo. Vos tik peržengę slenkstį grįžo ir vienas jų spyrė močiutei į krūtinę. Nusikaltėliams išėjus senolė paskambino policijai, kreipėsi į medikus.  

Nusikaltimas įvyko dviejų aukštų mediniame daugiabutyje, tačiau niekas iš kaimynų neiškvietė policijos ir nesuskubo gelbėti senolės. „Tauragės kurjerio“ pakalbinta pirmajame aukšte gyvenanti moteris neslėpė girdėjusi, kaip kažkas viršuje daužė į duris. Moteris tikino išėjusi į koridorių ir sušukusi, kad chuliganai dingtų.

Policijos pareigūnai įtaria, kas galėjo įvykdyti nusikaltimą, tačiau vakar priešpiet dar nieko nebuvo sulaikę.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras