Patruliai privalo prisistatyti(19)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-09-16 13:00

Pirmadienį tarnybiniame policijos automobilyje sėdėjusi mergina pažeidėjui neprisistatė, šis ją nufotografavo

„Likau nesupratęs, kodėl tarnybiniame policijos automobilyje sėdėjo pašalinė neuniformuota mergina, kai pareigūnas man rašė protokolą“, – apie situaciją, kai Bažnyčių gatvėje sustabdęs pareigūnas jį nubaudė už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, „Tauragės kurjerio“ redakcijoje pasakojo savo vardo ir pavardės nepanoręs skelbti tauragiškis.

 

 

Tauragiškis pasakojo, kad pirmadienį apie 10.30 valandą jį, važiuojantį Bažnyčių gatve, sustabdė gatvėje budėjęs policininkas. Kadangi vyras važiavo neprisisegęs saugos diržo, pareigūnas jį pakvietė į tarnybinį automobilį. Vyras sako nesupratęs, ką automobilyje veikė pašalinė, neuniformuota mergina. Jis sakė paklausęs patrulio, ką pašaliniai asmenys veikia tarnybinėje mašinoje, tačiau sulaukė tik neaiškaus atsakymo, kad mergina dirba.

Kai buvo surašytas protokolas, vyras nuvažiavo į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą ir apie situaciją pranešė patrulių vadovybei.

– Su manimi kalbėjęs pareigūnas tik pasakė, kad pasikalbėjo su patruliu, o ar jis bus nubaustas, ar buvo padarytas pažeidimas, nieko man nesakė, – „Tauragės kurjeriui“ tvirtino tauragiškis. – Nesuprantu, negi Tauragės policininkai į tarnybą kartu pasiima ir savo merginas?

Remigijus Rudminas, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas, „Tauragės kurjeriui“ pažadėjo, kad išsiaiškins pirmadienį įvykusį nesusipratimą. Jo teigimu, tarnybiniame automobilyje galėjo sėdėti praktiką atliekanti Mykolo Romerio universiteto studentė. Anot viršininko, ne visi šio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentai aprūpinami uniformomis, todėl ir praktiką kartais atlieka ne uniformuoti.

– Tačiau ir neturinčiam uniformos praktikantui galioja tokia pati tvarka – jis privalo prisistatyti, kai to pareikalaujama, – „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Rudminas.

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras