Pareigūnui pasitraukus – partrenktas žmogus(6)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-09-08 06:23

Anot liudytojų, centrinėje miesto sankryžoje vakar rytą buvo parblokštas žmogus, tačiau po keleto minučių sankryžoje nebebuvo nei kaltininko, nei nukentėjusiosios.

Pirmomis rugsėjo dienomis, nuo 7.30 iki 8 valandos ir nuo 12 iki 13 valandos, pėsčiųjų perėjose prie darželių, bendrojo lavinimo mokyklų budi uniformuoti policijos pareigūnai. Policininkas patruliuoja ir centrinėje Vytauto bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje. Deja, šį mėnesį visoje šalyje vykdoma saugaus eismo akcija „Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“ saugumo mums visiems negarantuoja. Vakar, liudytojų teigimu, likus porai minučių iki aštuntos valandos, Dariaus ir Girėno gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, automobilis parbloškė žmogų.

 

 

Apie nelaimę „Tauragės kurjerio“ redakcijai pranešusi vairuotoja pasakojo mačiusi, kaip iš automobilio išlipusi vairuotoja pakėlė partrenktąją, gulėjusią kone po pat automobilio ratu.  

Kaip pavyko sužinoti, Tauragės apskrities policijos komisariate šis įvykis nebuvo užregistruotas, nes policijos niekas nekvietė. Greitosios medicinos pagalba taip pat nebuvo iškviesta. Reikia manyti, kad viskas baigėsi laimingai.

Apie šį eismo įvykį teigė nieko nežinąs ir patrulių būrio vadas Žydrūnas Bendikas. Šioje sankryžoje patruliavęs pareigūnas patrulių būrio vadą esą patikino, kad budėjo iki pat 8 valandos ir jokio incidento nematė.

Anot Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistės Vilmos Dereškevičienės, nedaug trūko, kad vakar rytą nelaimė būtų įvykusi Aerodromo gatvėje. Nedrausmingas vairuotojas vos spėjo sustoti, kai per perėją ėjo būrelis moksleivių. Kadangi pažeidėją pastebėjo prie perėjos budėjęs pareigūnas, už pėsčiųjų nepraleidimą jam buvo surašytas administracinės teisės protokolas. 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras