Policijos akiratyje – filmuoti vaizdai iš interneto(26)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-08-25 12:05

Interneto svetainėje „Youtube“, kur kiekvienas norintis ir sugebantis gali patalpinti net ir nekokybišką filmuotą vaizdelį, neretai tyčiojamasi iš neblaivių, o kartais neįgalių žmonių. Apie vieną šioje interneto svetainėje pasirodžiusią filmuotą medžiagą iš Tauragės, kai tyčiojamasi iš žmogaus ir kenkiama jo sveikatai, „Tauragės kurjerio“ redakcija elektroniniu paštu informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistę Vilmą Dereškevičienę.

 

Filmuotame vaizdelyje matyti, kaip juodu „VW Golf“ automobiliu važiuojantys vaikinai, specialiai apsukę automobilį ir tyčia paspaudę greičio akseleratorių iš mašinos vamzdžio išleidžia išmetamąsias dujas, nukreipdami jas į ant šaligatvio miegantį, ko gero, neblaivų žmogų.

Jau kitą dieną gavome atsakymą, kad dėl redakcijos atsiųsto atvejo pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 174 straipsnį (dėl nedidelio chuliganizmo) Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo tyrimą.

Penktadienį komisariato Prevencijos skyriaus viršininkas Saulius Lakštinis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad įtariamieji dar nėra nustatyti.

Birželį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl toje pačioje interneto svetainėje pasirodžiusios filmuotos medžiagos, kurioje, kaip įtariama, mobiliuoju telefonu nufilmuoti du sutrikusios psichikos jaunuoliai apnuogintais kūnais. Apie tai policijai pranešė Tauragės rajono vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Jolita Vaišvilaitė.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo Eugenijaus Motiekaičio, tyrimas tebevyksta. Kol laukiama specialistų iš sostinės išvadų, ar nufilmuotus vaizdus galima priskirti pornografijai, Tauragės pareigūnai aiškinasi asmenis, filmavusius neįgalius žmones.

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras