Mirė nesulaukęs pilietybės(2)

2009-08-25 06:55

Penktadienį Lukšių kaime netikėtai mirė keturiasdešimtmetis lietuvis, turėjęs Rusijos, bet siekęs susigrąžinti Lietuvos pilietybę. Nedaug trūko, kad vyras būtų galėjęs oficialiai tapti Lietuvos piliečiu.

Penktadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo, kai apie 19 valandą buvusiame kiaulių komplekso administraciniame pastate, Lukšių kaime, rado mirusį J.K.

Pasak komisariato Migracijos skyriaus pareigūnų, mirusiojo senelė yra lietuvė ir gyvena Lietuvoje, tačiau jos anūkas yra gyvenęs Rusijoje, todėl turėjo šios valstybės pilietybę. Prieš kelerius metus grįžęs į Lietuvą K.J. šiuo metu tvarkėsi dokumentus, kad taptų Lietuvos piliečiu. Robertas Masolas, komisariato Migracijos skyriaus viršininkas, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad vyras jau netrukus turėjo išspręsti kitos valstybės pilietybės atsisakymo formalumus, tačiau nebespėjo.

Lukšių kaime J.K. kūrėsi buvusios fermos administracinėse patalpose. Jis ten ir gyveno.

Tyrėjai pagal pirminės apžiūros duomenis jau gali teigti, kad K.J. nebuvo nužudytas. Kodėl vyrą ištiko mirtis, atsakys teismo medicinos ekspertai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras