Pareigūnų pečius slegia vagysčių bumas(6)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-07-21 12:11

Pastarosiomis savaitėmis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėse užregistruota ypač daug smulkių vagysčių. Ilgapirščiai vagia viską, ką tik įmanoma nugvelbti, – dviračius, darbo įrankius, dekoratyvines kiemo puošmenas, automagnetolas, kurą iš mašinų, alyvą iš transformatorinių, iš ganyklų elektrinius piemenis, o šeštadienį iš statomo namo dingo net stoglangis. Teko girdėti, kad vagių grobį iš asocialių asmenų superka naudotų daiktų prekeiviai.

Tai, kad pastaruoju metu padaugėjo smulkių vagysčių, patvirtino ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Eugenijus Motiekaitis.

– Vagysčių pagausėjimai nuolat svyruoja, tačiau kas gali paneigti, kad jų neįtakoja sunkmetis, – „Tauragės kurjeriui“ sakė pareigūnas.

Anot E.Motiekaičio, kai pagausėja vagysčių, pareigūnams tenka didesnis darbo krūvis, o tai turi įtakos nusikaltimų išaiškinimui. Praėjusį pusmetį išaiškinti 37 procentai vagysčių. Šiemet pirmąjį pusmetį palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai 60 procentų sumažėjo automobilių vagysčių.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras