Achmedui Tauragėje nesaldu(33)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-07-20 07:26

Chuliganai jau ne pirmą kartą kėsinasi į Tauragėje dirbantį turką Ahmedą Ince.

Tauragės miesto centre, Vytauto gatvėje, veikiančios kebabinės „Pas Ahmedą“ savininkas, UAB „Urfa“ turkiškos virtuvės direktorius Ahmedas Ince vėl nukentėjo nuo chuliganų. Šįkart – gindamas savo darbuotoją nuo neblaivių klientų.

 

 

Sutrenkė galvą 

Sekmadienį apie pusę dešimtos vakaro kebabinėje apsilankę neblaivūs klientai ėmė koneveikti ten dirbančią kepėją-padavėją.

– Maniau, padarysiu kebabus ir jie išeis, tačiau neblaivūs klientai dar labiau įsisiautėjo. Jei nebūtų buvę daugiau klientų, būtų kliuvę ir man. Išvadino mane visokiais žodžiais, numetė daiktus – foliją, dėžutę pinigams ir net spjovė man į veidą, – pasakojo Jurgita.

Numanydama, kad geruoju incidentas nesibaigs, mergina paskambino kebabinės savininkui Ahmedui, jis – jos gyvenimo draugas. Kai Ahmedas atvyko į kebabinę, vienas neblaivus jaunuolis buvo kebabinės viduje, kitas stovėjo lauke. Įsikarščiavusį jaunuolį Ahmedas išvarė laukan, tuomet įėjęs vidun kitas jaunas vyras jį pastūmė. Ahmedas trenkėsi galva į vitriną ir trumpam prarado sąmonę. Stiklinė vitrina suskilo, stiklo šukės supjaustė vyrui ranką.

Turkiškos virtuvės darbuotoja Jurgita iškvietė policijos pareigūnus ir greitosios pagalbos medikus, kurie Ahmedą išsivežė į ligoninę. Medikų prižiūrimas nukentėjusysis ligoninėje praleido parą.

– Ahmedui stipriai sutrenkta galva. Po užpuolimo jis netgi buvo praradęs atmintį. Neatsiminė net to, kaip po mano skambučio atsirado kebabinėje, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Jurgita.

Dėl šio įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau A.Ince netiki, kad chuliganai bus išaiškinti ir nubausti. Jis mano, kad pareigūnai abejingai tiria šį įvykį.

– Pareigūnams pateikėme savo įtarimus, o jie tik pasakė, kad jei nesame tikri, geriau nieko nesakytume, – antrino draugui Jurgita.

Po incidento policija esą buvo sulaikiusi keletą asmenų, bet paaiškėjo, kad tai ne tie vyrai.

Kad dėl incidento niekas nesulaikytas, patvirtino ir policijos pareigūnai.

 

Konkurencija aštri

Ahmedas sakė suprantąs, kad išgėrę žmonės ne visada elgiasi deramai, tačiau jis jaučia, kad kai kurie tauragiškiai į turkišką virtuvę užsuka tik ieškoti priekabių.

– Lietuvoje jaučiuosi nesaugus, o policija man, kaip svetimšaliui, abejinga. Turkijoje poilsiauja ir gyvena nemažai lietuvių, bet pas mus su jūsų tautiečiais tikrai taip nesielgiama. Pas mus užsieniečiui jaučiama pagarba kaip svečiui, – teigė Ahmedas.

Pasak jo, Tauragėje ypač aštri konkurencija tarp kebabinių. Ahmedas 15 metų gyveno ir tokiu pat verslu vertėsi Vokietijoje, tačiau ten konkurencija buvusi sveika. Po vienu stogu įsikurdavo kelios kebabinės ir visi savininkai sutardavo draugiškai. Tauragėje kebabinės viena nuo kitos įsikūrusios ne arčiau kaip per pusę kilometro ir esą neišsitenka.

Kaip tik tądien, kai lankėmės kebabinėje „Pas Ahmedą“, ten buvo atvykęs savininko draugas iš sostinės, kurdų tautybės vyras. Pasak jo, Vilniuje nei dėl konkurencijos, nei dėl tautybės jokių išpuolių prieš jį nėra pasitaikę.

– Versle reikia konkuruoti savo darbu. Aš stengiuosi. Ypač man svarbu laikytis higienos reikalavimų ir kad maistas būtų skanus. Kad geriau galėčiau pasirūpinti savo verslu, pats dirbu kebabinėje, – pasakojo Ahmedas.

 

Tyrimas dėl padegimo nebaigtas

UAB „Urfa“ turkiškos virtuvės direktorius A.Ince Tauragėje nukenčia nebe pirmą kartą. 2008 metų vasarą prie buvusios „Berželio“ parduotuvės pastatyta kebabinė ant ratų buvo nuversta prieš pradedant veikti, o nepraėjus nė mėnesiui padegta. Tuokart A.Ince „Tauragės kurjeriui“ sakė, jog kai kas nenorėjo, kad turkiška virtuvė būtų atidaryta Tauragėje.

Bylą dėl padegimo Tauragės rajono apylinkės prokuratūra nutraukė, tačiau A.Ince apskundė prokuroro veiksmus ir byla buvo atnaujinta.

Skaityti komentarus (33) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras