Taksistų konfliktas baigėsi mirtimi(45)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-11-04 11:57

Antradienio vakarą Tauragės autobusų stoties aikštelėje kilęs taksistų tarpusavio konfliktas baigėsi vieno jų mirtimi. Pareigūnai įtaria, kad neblaivus individualios taksi įmonės savininkas Romas Mėlingis susikivirčijo su kitos taksi įmonės savininku, 75 metų Aleksandru Skarbaliumi iš Dacijonų.

– Dabar taksistų tarpusavio draugystės nebeliko, dėl kiekvieno kliento vienas kitam gali gerkles perkąsti, – trumpai įvykį komentavo vienas taksistų, nenorėjęs skelbti savo pavardės.

Pasak redakcijos šaltinio, konfliktas tarp dviejų taksistų įsiplieskė apie 18 valandą. Kaip žurnalistams teigė žuvusiojo kolega, vyrai susiginčijo dėl nereikšmingos pinigų sumos.

– Blogiausia, kad kiti taksistai matė, kaip jaunesnis vyras muša seną žmogų, tačiau niekas nieko nedarė, nė neišlipo iš savo mašinų, – žurnalistams sakė nužudytojo kolega.

Aleksandras Skarbalius buvo vienas vyriausių Tauragės taksistų. Jis šį darbą planavo dirbti tik iki gruodžio 3 dienos. Tada būtų pasibaigęs jo taksi licencijos galiojimo laikas. Kolegoms jis yra teigęs, kad daugiau licencijos nebepratęs.

Po taksistų konflikto policija sulaikė neblaivų 47 metų Tauragės dvaro gyventoją Romą Mėlingį. Jam nustatytas 2,75 promilės girtumas. Įtariamasis uždarytas į areštinę, o Tauragės policijos komisariato tyrėjai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Eugenijus Motiekaitis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad mirtimi pasibaigusį taksistų konfliktą išaiškinti nebus sunku. Įtariamasis buvo sulaikytas tuoj pat po nusikaltimo, įvykį matė nemažai liudytojų.

– Kai gausime ekspertizės išvadas, tyrimas nebeturėtų užsitęsti ilgai, – „Tauragės kurjeriui“ sakė E.Motiekaitis.

R.Mėlingis tą vakarą buvo sulaikytas dviem paroms. Ar bus kreiptasi į teismą dėl jo suėmimo, paaiškės netrukus.

Trečiadienį paaiškėjo, kad A.Skarbaliaus mirties priežastis nėra smurtinė. Teismo medicinos ekspertizė parodė, kad taksistą mirtis ištiko dėl ūmaus širdies veiklos sutrikimo. Ekspertai ant mirusiojo kūno aptiko 4 milimetrų dydžio žaizdą galvoje, kraujosruvą kairiojoje mentėje ir nubrozdinimus delne. Tokie sužalojimai traktuojami kaip nežymus sveikatos sutrikdymas.

Skaityti komentarus (45) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras