Penkiolikmetės žūtį aiškinasi Šiaulių pareigūnai(5)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-11-09 10:57

Tauragiškės penkiolikmetės Monikos G. tragiškos mirties aplinkybes ant geležinkelio bėgių spalio 12-osios vakarą tiria Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Transporto policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. Žuvusiosios artimieji, įtardami, kad paauglė buvo privesta prie savižudybės, kreipėsi pagalbos į Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybą.

Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjos Jolitos Vaišvilaitės žuvusios Monikos brolis Vaidas paprašė, kad tarnyba pareigūnams perduotų jo prašymą peržiūrėti kai kurių mobiliųjų telefonų išklotines. Monikos brolis įsitikinęs, kad tai padėtų atliekant ikiteisminį tyrimą.

Pasak Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Transporto policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjo Gintauto Januškos, ikiteisminis tyrimas po tragiško atsitikimo buvo pradėtas dėl nužudymo. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti. Daugiau informacijos pareigūnas „Tauragės kurjeriui“ neatskleidė. Esą žinoma aplinkybių, kurios spaudai neteikiamos.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjos J.Vaišvilaitės, po tragedijos tarnybos specialistai su įvykiu susijusiems vaikams pasiūlė kreiptis psichologinės pagalbos. Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnyba šiuo klausimu bendradarbiauja su Psichologinės pedagoginės tarnybos psichologėmis, taip pat bendrauja su įvykio dalyvių šeimomis.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras