Mokesčių inspektoriai banko sąskaitos slaptažodžių neprašo(1)

2009-05-27 09:43

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) primena, kad mokesčių mokėtojai, sulaukę skambučio iš asmens, prisistatančio VMI darbuotoju, turėtų įsitikinti, ar jo prašoma informacija išties gali būti reikalinga administratoriaus funkcijoms vykdyti. VMI, reaguodama į šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kai mokesčių inspektoriumi prisistatęs asmuo iš Alytaus miesto gyventojos paprašė elektroninės bankininkystės duomenų ir jais pasinaudojęs ištuštino minėtos moters sąskaitą, ragina mokesčių mokėtojus apie tokio pobūdžio skambučius nedelsiant pranešti teisėsaugos institucijoms arba VMI pasitikėjimo telefonu 1882.

"Norime atkreipti dėmesį, kad VMI darbuotojai niekuomet neprašo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių ir t.t., todėl išgirdę prašymą pateikti banko prisijungimo ar kitus konfidencialios informacijos duomenis, gyventojai jų nepažįstamiesiems neturėtų pasakyti", - sako VMI viršininko pavaduotojas Gediminas Vyšniauskis.

Daugiau informacijos visais mokesčių klausimais galima sužinoti paskambinus Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 arba adresu www.vmi.lt.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras