Nuo vyro nukentėjo teisme(17)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-06-17 10:21

Nors Tauragės rajono apylinkės teisme įrengtas apsaugos postas, tačiau nuo muštynių jis ne visada gelbsti.

Ketvirtadienį Tauragėje buvo sulaikytas neblaivus vyriškis, Tauragės rajono apylinkės teisme švaistęsis kumščiais. Prieš devintą valandą ryto 33 metų A.L. prie teismo pastato užsipuolė devyneriais metais jaunesnę savo sutuoktinę V.L., kuri buvo atvykusi į teismo posėdį dėl alimentų vaikui iš kitos santuokos perteisimo. A.L. moterį užsipuolė lauke, konfliktas tęsėsi ir įėjus į vidų. Teismo koridoriuje, kur įkurtas budinčio pareigūno postas, vyras trenkė moteriai į veidą.

 

 

Neblaivų (0,66 promilės) smurtautoją iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atvykę pareigūnai išsivežė. A.L. buvo uždarytas į areštinę. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, tuo metu, kai A.L. švaistėsi kumščiais, policijos pareigūno poste nebuvo. Kitą dieną poste budėjęs pareigūnas sakė, kad tokių incidentų jo darbo praktikoje nepasitaikė. Ketvirtadienį teisme budėjusio policininko pavardės jis neatskleidė. 

Pasak Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjos Daivos Žebelienės, teismo posėdis dėl išlaikymo tvarkos pakeitimo ketvirtadienį 9 valandą neįvyko, tačiau tai nesusiję su incidentu. Posėdis buvo atidėtas popietei, tačiau neatvyko ieškovė V.L.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras