Daugiavaikę moterį išžagino buvęs sugyventinis(0)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-04-18 08:36

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl 39 metų moters išžaginimo. Daugiavaikę moterį išžagino trylika metų už ją vyresnis buvęs sugyventinis.

Nukentėjusi moteris su 52 metų vyru kartu gyveno 13 metų, tačiau paskutiniaisiais metais, kadangi vyras dirbo statybose Norvegijoje, o nuo 2008 metų lapkričio – Klaipėdoje, gyveno atskirai.

Per bendro gyvenimo metus moteris su šiuo vyru susilaukė trijų vaikų. Moteris taip pat augina penkiolikmetę dukrą, kurios susilaukė nuo kito vyro. Šeima jau dešimtį metų gyvena socialiniame būste.

– Jis man sakė, kad iš Norvegijos pinigų neparsivežė, nes įmonė bankrutavo ir jam nesumokėjo. Kai neturi kur eiti, grįžta pas mane, o kai turi pinigų, susiranda kur geriau. Į savo namus jį įsileidau tik dėl vaikų. Be to, jis neturėjo kur nakvoti, nes Tauragėje turėjo lankytis pas gydytoją dėl biuletenio. Miegojom atskirai, – pasakojo nuo buvusio sugyventinio smurto ne pirmą kartą nukentėjusi moteris.

Pasak jos, antradienio naktį, vyras atėjo į vaikų kambarį, kur ji miegojo su dukra, ir ėmė priekabiauti. Apie prievartą byloja ant moters kaklo likusios mėlynės. Policija pareiškėjai išdavė siuntimą pas teismo medicinos ekspertą.

– Įspėjau jį, kad kreipsiuosi į policiją, tačiau net atsiprašymo nesulaukiau. Nesuprantu, kodėl, tačiau jis atsakė, kad to ir laukia. Išeidamas sakė, kad neturi kur gyventi, todėl nakvos autobusų stotyje, Klaipėdoje. Jo net namiškiai neįsileidžia, – atviravo moteris.

Nukentėjusioji pasakojo, kad per trylika metų teko daug išgyventi – sugyventinio neištikimybę, smurtą, rėkavimus, tačiau į policiją ji nesikreipdavo.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras