Plaukikas Nemunu atitempė 10000 pakelių cigarečių(5)

2008-02-29 06:36

Pagėgių pasieniečiai sulaikė plaukiką, kuris iš Rusijos Nemunu į Lietuvą bandė atplukdyti 20 dėžių kontrabandinių cigarečių - 10 tūkst. pakelių. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiams 22-ejų metų Rusijos pilietis įkliuvo Jurbarko rajono Viešvilės kaimo prieigose trečiadienį apie 23 val.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis, Viešvilės pasieniečiai specialia technika tamsoje jį sekė nuo pat įbridimo į vandenį Rusijos pusėje iki priplaukimo į Lietuvos krantą. Pagalbon pasitelkti Jurbarko policijos ir pasieniečių ekipažai.

Vadinamasis „ichtiandras“ tempdamas dėžių virtinę Nemuną perplaukė per 12 minučių. Kol jis per bangas kapanojosi link Lietuvos, VSAT pareigūnai apie įvykį pranešė kolegoms Rusijoje. Vos priplaukusį krantą Lietuvoje plaukiką pasieniečiai sulaikė. Į krantą buvo ištraukta ir cigarečių dėžių virtinė.

VSAT Pagėgių rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ir kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Plaukiką pasieniečiai uždarė į areštinę. Cigaretės saugomos Viešvilės užkardoje. Paaiškėjo, kad šis pažeidėjas Viešvilės užkardos pasieniečiams jau buvo įkliuvęs prieš metus. Jis pernai vasario 28 d. Nemuno ledu neteisėtai ėjo į Lietuvą ir pateko pasieniečiams į rankas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras