Į avariją pateko policijos automobilis(11)

2008-02-26 07:57

Šeštadienio rytą į avariją šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje prie Tauragės autobusų stoties pateko rajono Policijos komisariato patrulių automobilis „Škoda Oktavia“. Pirminiais duomenimis, Dariaus ir Girėno gatve nuo Skaudvilės pusės įjungtu garsiniu ir šviesos signalu į sankryžą įvažiavęs patrulių automobilis nepraleido nuo Šilalės pusės važiavusio Plungės gyventojo vairuojamo „Saab 95“ ir su juo susidūrė. „Saab 95“ į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui. Pareigūnų automobilis važiavo degant raudonai šviesai. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad automobilį vairavusio patrulio Tado Šimkaus kaltė dar neįrodyta, administracinė byla dar neišnagrinėta. Policijos automobilis įjungtu garsiniu signalu važiavo į įvykio vietą suveikus apsaugos signalizacijai.

Anot komisariato viršininko, į avariją patekusį automobilį „Škoda Oktavia“ Policijos komisariatas įsigijo prieš trejus ar ketverius metus. Juo važinėjo patruliuojantys pareigūnai. 

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras