Chuliganai niokoja individualių namų tvoras(4)

2008-02-27 10:54

Penktadienio rytą Tauragės Ašmenos skersgatvio gyventojas pastebėjo, kad juodais dažais išteplioti jo sodybos tvoros stulpeliai. Ant šešių baltų bumbulų išpieštos K raidės. Raidės K ir B juodais dažais išrašytos ir gretimoje sodyboje, ant nevažiuojančio automobilio kėbulo. Tos pačios raidės panašiu braižu juodais dažais išpaišytos ir ant autobusų stotelės Šilalės gatvėje bei kelio ženklų.

Į policiją kreipęsis Ašmenos skersgatvio gyventojas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad nedorai pasielgus įtaria kaimynystėje gyvenančius paauglius, esą rado padų atspaudus. Be to, raidėmis K ir B prasideda dviejų kaimynystėje gyvenančių paauglių pavardės.

Vienas paauglys gyvena tame pat name, kur stovi juodais dažais apipaišytas nevažiuojantis automobilis. Berniukas kaimynams aiškinosi, esą jis nėra toks kvailas, kad pieštų ant savo automobilio, ir kaltę neigė. Nukentėjęs kaimynas aiškina, kad apipaišytas automobilis nevažiuojantis, tai ir piešti ant jo, matyt, galima.

Vietinis paauglių būrys nuo chuliganų nukentėjusiam šio skersgatvio gyventojui jau seniai įgriso. Prie pat jų namo vaikai žaidžia futbolą, o kamuolys esą lekia tiesiai į jų sodybą.

Dėl juodais dažais ištepliotų tvoros stulpelių šeimininkai skaičiuoja patyrę maždaug 200 litų nuostolį.

Iki pastarojo incidento dažais buvo apipurkšta namo siena ir išlaužta tvora netoliese esančioje Šiaurės gatvėje.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras