Sunkiai sužalotas šešiametis(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-10-22 14:04

Ketvirtadienio vakarą, apie pusę šešių, Tauragės Prezidento gatvėje, netoli gimdymo namų, automobilis „Audi 80“ partrenkė staiga į kelią išbėgusį šešiametį. Vaikas po ratais pakliuvo prie pat savo namų. Sužalotasis greitosios pagalbos automobiliu nugabentas į Tauragės apskrities ligoninę, o iš ten patyręs komą pervežtas į Klaipėdą.

Pasak vaiko močiutės Aldonos, anūkas per gatvę bėgo su vyresnio brolio draugais. Kiti vaikai sėkmingai kirto gatvę, o šešiametį kliudė mašina.

Dėl patirtų daugybinių sužalojimų berniukui, pasak močiutės, reikia rimtos medikų pagalbos. Klaipėdoje, ligoninėje, su vaiku yra jo motina. Nelaimės metu ji buvo darbe.

Kokia po automobilio ratais patekusio vaiko būklė, vakar „Tauragės kurjeriui“ negalėjo pasakyti nei jo močiutė, nei tėvas – esą reikia laukti, kol grįš ar paskambins vaiko mama. Pasak į avariją patekusio vaiko tėvo, sekmadienį jį iškėlė iš reanimacijos palatos.

Šešiamečio motina augina tris mažamečius vaikus. Vyriausias lanko pirmąją klasę, jauniausias – trejų metukų. Šeimos kaimynų teigimu, abu tėvai nevengia stikliuko.  

Pasak Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjos Jolitos Vaišvilaitės, ši šeima įtraukta į socialinės rizikos šeimų apskaitą. Šeimą lanko socialinė darbuotoja. Jauniausias vaikutis 2004 metų pabaigoje buvo patekęs į Klaipėdos apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namus, tačiau 2005 grąžintas motinai. Į kūdikių namus berniukas esą pateko dėl to, kad jam reikėjo nuolatinės medikų priežiūros, o namuose nebuvo normalių gyvenimo sąlygų. Tuomet šeima gyveno kaime.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras