„Stragutės mėsos“ teritorijoje sužeistas lenkų vairuotojas(15)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-10-29 09:23

Vairuotoją sužeidė automobilyje nukritęs mėsai kabinti skirtas metalinis kablys. D.Sitnikienės foto

Pirmadienio rytą greitosios pagalbos automobilis su įjungta garsine sirena lėkė į UAB „Stragutės mėsa“ teritoriją. Kaip netrukus sužinojome, bendrovės teritorijoje Lenkijos firmos automobilyje susižalojo vairuotojas. Nelaimė įvyko, kai lenkas Marek iš automobilio priekabos į įmonės patalpas kėlė žalią mėsą. Iš Siedle miesto į Tauragę mėsą atvežęs vairuotojas galvą susižalojo nukritus metaliniam kabliui, ant kurio automobilyje kabinama mėsa.

 

 

Sužalotas vairuotojas buvo nugabentas į Tauragės apskrities ligoninės Priėmimo skyrių, tačiau, pasak „Stragutės mėsos“ generalinio direktoriaus Arvydo Armono, suteikus pirmąją pagalbą išleistas namo. Į Lietuvą jis atvažiavo ir išvažiavo kartu su kitu vairuotoju.

Kadangi nelaimė įvyko ne „Stragutės mėsos“, o Lenkijos firmos automobilyje, apie tai Darbo inspekcijos niekas neinformavo.

Pasak „Stragutės mėsos“ vadovo, vairuotojas buvo sužeistas nesunkiai. Esą galbūt net nevertėjo kviesti medikų, tačiau pamatę kraują darbininkai išsigando.  

Po šio įvykio „Stragutės mėsos“ darbininkai bus įspėti, kad dirbtų su šalmais. Jei lenkų vairuotojas būtų dirbęs su šalmu, nelaimė nebūtų įvykusi.  

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras