Pasisėdėjimas baigėsi mirtimi(5)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-10-21 07:37

Skenduolio kūną iš tvenkinio ištraukė Tauragės ugniagesiai-gelbėtojai. G.Gražinsko foto

Praėjusį pirmadienį vyrą, geriantį alkoholį su draugais prie tvenkinio tarp Jūros ir Vytauto gatvių, matė vietiniai gyventojai. Antradienio rytą žvejys jį jau pastebėjo plūduriuojantį tame pačiame tvenkinyje.

 

 

Tauragės policijai ir gelbėtojams buvo pranešta, kad tvenkinyje pastebėtas plūduriuojantis nuskendusio žmogaus kūnas. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjai nuvažiavo į Jūros gatvę ir įsitikino, kad pranešimas nebuvo iš piršto laužtas. Maždaug už trijų metrų nuo kranto buvo matyti plūduriuojantis žmogaus kūnas. Vandens paviršiuje kyšojo tik pakaušis ir dalis marškinių.

Nors skenduolis plūduriavo tik kelis metrus nuo kranto, jo nebuvo įmanoma pasiekti. Iškviesti Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gelbėtojai kūno nepasiekė ir specialiu kabliu. Teko į vandenį nuleisti valtį ir nuskendusįjį parplukdyti.

Iškėlus kūną ant kranto, gelbėtojai ir susirinkę aplinkinių namų gyventojai atpažino, kad tai mieste gerai žinomas mėgėjas išgerti. Tačiau nė vienas vyrą atpažinusiųjų negalėjo prisiminti nei skenduolio vardo, nei pavardės.

– Mačiau, kaip jis vakar su draugeliais gėrė alų tvenkinio pakrantėje. Kur jis dingo vėliau, nepastebėjau, – pareigūnams pasakojo šalia tvenkinio esančio namo gyventoja.

Pasak moters, vyras, kurį ištiko nelaimė, anksčiau dažnai ateidavo prie tvenkinio žvejoti ir išgerti.

Tauragės policija pradėjo ikiteisminį šios nelaimės tyrimą. Pareigūnai bandys išsiaiškinti vyro žūties aplinkybes. Tikslią mirties priežastį nustatys teismo medicinos ekspertas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras