Nukentėjo nuo apsimetėlio(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-10-27 13:31

„Tauragės kurjeryje“ paskelbus informaciją apie aferistą, į policiją kreipėsi keletas asmenų, kurie pranešė apie seniau įvykusius galimai imituotus eismo įvykius. Anot Ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnės Laimos Šivickienės, tik vienas, kuris kreipėsi į policiją, - šešiasdešimt penkerių metų K.G. nuotraukoje atpažino tą patį įtariamąjį A.R. Jis pareigūnams papasakojo, kad gegužės ar birželio mėnesį, jam vairuojant automobilį „Honda Accord“, į jo automobilį atsitrenkė vyriškis. Partrenktas pėstysis skundėsi skausmais, paprašė jį nuvežti į ligoninės Priėmimo skyrių. Vežamas į ligoninę vyras paprašė pinigų materialinei žalai atlyginti. Automobilio vairuotojas visos apsimetėlio reikalaujamos pinigų sumos neturėjo, tačiau sumokėjo tiek, kiek turėjo – 450 litų. Tai, kad yra apgautas, K.G. suprato, kai prie ligoninės Priėmimo skyriaus nuvežtas „nukentėjusysis“ į medikus nesikreipė.

Apie šį įvykį policijai K.G. iškart nepranešė. Į pareigūnus jis kreipėsi tik iš laikraščio sužinojęs, kad gali būti ir daugiau tokiu būdu nukentėjusių vairuotojų. Ikiteisminis tyrimas dėl šio atvejo pradėtas spalio 16 dieną.

Pasak Ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus vyresniojo inspektoriaus Vytauto Paltanavičiaus, A.R. tokia veikla užsiėminėjo ir Kaune.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras