Futbolininkų pergalę aptemdė fano žūtis(22)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-10-24 06:30

R.Malycho foto

Po sėkmingų Tauragės futbolo komandos „Tauras“ varžybų su Kauno „Rodiklio“ komanda tauragiškių sirgalių džiaugsmą aptemdė skaudi nelaimė. Antradienį, apie 21 valandą, Raseinių rajono teritorijoje, automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, ties Nemakščiais, telšiškio vairuojamas automobilis „Audi A6 Avant“ partrenkė ir mirtinai sužalojo staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusį vyrą, kaip vėliau paaiškėjo - „Tauro“ komandos faną, keturiasdešimtmetį tauragiškį Algirdą Vertelį. Pirminiais Raseinių policijos komisariato pareigūnų duomenimis, „Audi“ vairavęs keturiasdešimtmetis J.V. buvo blaivus.

 

 

Asmenybė nustatyta kitą dieną

A.Vertelio kūnas avarijos metu buvo stipriai sumaitotas. Jo asmenybė buvo nustatyta tik kitos dienos vidurdienį, atpažinti kūno atvykus artimiesiems. Tačiau dar tuomet, kai nebuvo patvirtinta žuvusiojo asmenybė, Tauragėje sklandė kalbos apie keistuolio, žemaūgio Algiuko, taip jį daugelis vadino, tragišką mirtį. 

 

Kauną pasiekė kartu su komanda

 

A.Vertelis į futbolo varžybas Kaune vyko keliomis pakeleivingomis mašinomis. Kelio dalį nuo posūkio link Kėdainių į varžybas jis nuvažiavo futbolo komandos autobusu. Pasak futbolo klubo „Tauras“ direktoriaus Andriaus Bendiko, važiuodamas pakeleivinga mašina A.Vertelis vairuotojo paprašė sustoti priešais futbolo komandos autobusą ir įjungti avarinius žibintus. Išlipęs iš jį vežusio automobilio „Tauro“ sirgalius įsiprašė į komandos autobusą ir į varžybas vyko kartu su savo mėgiama komanda. Pasak A.Bendiko, žinomam sirgaliui esą buvo padaryta išimtis – įprastai pašalinių asmenų futbolininkai savo autobusu į varžybas nesiveža.

Po futbolo aistruolio žūties futbolo klubas A.Vertelio artimiesiems pareiškė užuojautą.

 

Išėjęs iš kavinės pakliuvo po mašina

 

Kalbama, kad į varžybas Kaune suvažiavo apie dvidešimt tauragiškių sirgalių. Atgal į Tauragę A.Vertelį esą vežė du tauragiškiai. Važiuodami namo, ties Nemakščiais, jie užsuko į kavinę pavalgyti ir atšvęsti „Tauro“ pergalės. Liudytojų teigimu, vieną akimirką Algiukas pakilo nuo stalo ir išėjo. Automobilis jį partrenkė maždaug už 200–300 metrų nuo kavinės.

 

Žinomas kaip teisybės ieškotojas

 

A.Vertelis gyveno su motina. Keturiasdešimtmetis tauragiškis buvo žinomas ne tik tarp futbolo mėgėjų, „Tauro“ fanų, bet ir kaip nepailstantis teisybės ieškotojas. Jis buvo dažnas svečias „Tauragės kurjerio“ redakcijoje, įvairiose savivaldybės įstaigose, dalyvaudavo visose savivaldybės rengiamose talkose, buvo aktyvus renginių dalyvis, nesibaimindavo išsakyti kritikos žodžių policijos pareigūnams, politikams, valdininkams. Prieš mėnesį A.Vertelis džiaugėsi, kad Tauragės rajono apylinkės ir Klaipėdos apygardos teismuose jam pavyko įrodyti, jog antstolis iš jo neteisėtai reikalavo sumokėti išieškojimo išlaidas nuo baudos, kurią jis buvo sumokėjęs.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras