Žolinė pasibaigė laukuose(3)

Indrė TUMĖNAITĖ, Eugenijus SKIPITIS

2008-08-19 12:02

Iš nepataisomai sulamdyto automobilio vairuotoją išgelbėjo įvykio vietoje stabtelėję kolegos. Jis dėl patirtų sužalojimų nugabentas į Tauragės miesto ligoninę. E.Skipičio foto

Kelyje Mikytai–Jurbarkas pašalinus pakelės medžius vairuotojai ir eismo priežiūros pareigūnai atsikvėpė: pagerėjo matomumas, išnyko intensyvėjančiam eismui pavojų kėlę medžiai. Kelio ruože tarp Mikytų ir Vilkyškių pastaraisiais metais įvyko keletas skaudžių eismo įvykių, pasibaigusių eismo dalyvių mirtimis.

 

 

Kelininkai tvarkomo kelio atkarpoje nustatė minimalų 50 km per valandą greitį. Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nuolat kontroliavo, kaip eismo dalyviai laikosi greičio apribojimų, ir dėl to netgi susilaukė priekaištų neva kelių priežiūros pareigūnai tiesiog primygtinai medžioja pažeidėjus. Tačiau gyvenimas parodė, jog pareigūnai buvo teisūs. Ką tik pažvyruotos, neprivažinėtos šalikelės neatidžiai važiuojantiems vairuotojams tapo spąstais.

Šeštadienį, apie 18 val., lumpėniškis V.S., važiuodamas link Mikytų, pareigūnų manymu, nepasirinko saugaus greičio, kelio posūkyje nesuvaldė automobilio „Peugeot 206“, nuvažiavo nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Eismo įvykį mačiusi, iš paskos važiavusi šeima „Tauragės kurjeriui“ teigė, kad greitis buvo nemažas. Užvažiavus ant žvyruotos šalikelės automobilis tapo nevaldomas ir keliasdešimt metrų nuskriejo į laukus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras