Vogtu automobiliu – į Lenkiją(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-08-10 10:21

Pirmadienį Ateities tako gatvėje pavogtas senučiukas, 1992 metų laidos, automobilis „Renault Clio“, tačiau nepilnamečiai vagišiai greitai įkliuvo.

Kaip informuoja VSAT pareigūnai, automobilį „Renault Clio“ VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai pastebėjo ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės postu. Automobilis lėkė dideliu greičiu. Prie punkto pastebėjęs uniformuotus pareigūnus automobilio vairuotojas nesumažino greičio ir pasuko į rokadinį kelią, kuriuo anksčiau naudojosi pasieniečių patruliai.

VSAT pareigūnai bėglius ėmė vytis tarnybiniu visureigiu ir netrukus paliktą „Renault Clio“ aptiko krūmuose. Automobilio priekiniai stiklai buvo išdaužti.

Pareigūnai organizavo automobiliu važiavusių bėglių paiešką ir netoliese sulaikė tris įtariamuosius – du vaikinus ir merginą. Manoma, kad dar vienas paspruko. Trijulė su savimi neturėjo jokių asmens dokumentų. Paaiškėjo, kad abu sulaikytieji vaikinai yra septyniolikmečiai, mergina – šešiolikos metų. Visi trys – tauragiškiai. Manoma, kad jaunuoliai ketino vykti į Lenkiją.

Visiems trims sulaikytiesiems už pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą skirtos administracinės 100 litų baudos. Dėl automobilio nuvarymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytieji vaikinai taip pat pažeidė jiems anksčiau skirtas kardomąsias priemones – dėl įvykdytų nusikaltimų nuo 22 valandos vakaro iki 6 valandos ryto abu jaunuoliai privalėjo būti namuose.

Tą pačią dieną Ateities tako gatvėje prie 26-ojo namo rastas apgadintas „Renault Espace“ automobilis. Automobilio šeimininkas rado išdaužtą dešinės pusės galinį stiklą, o automobilyje sugadintą užvedimo spynelę.

Automobilis „Renault Clio“ buvo pavogtas iš įvažiavimo tarp Ateities tako 5-ojo ir 12-ojo daugiabučių.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras