Vestuvinių suknelių vagystę gaubia tamsa(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-08-19 10:22

Balandžio mėnesį žaibiškai buvo apvogtas proginių drabužių salonas Vytauto gatvėje, netoli Tauragės viešbučio. Vagys pavogė 60 vestuvinių suknelių, dar septyniolika suknelių savininkė susirinko pamestas daugiabučio, kuriame įsikūręs salonas, kieme. Salonui padarytas nuostolis siekia beveik 94 tūkstančius litų. Tauragės rajono policijos komisariate dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau kol kas pareigūnai tegali pasakyti: atliekamas ikiteisminis tyrimas, tęsiama įtariamųjų paieška. Įtariamieji nenustatyti.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo įvykį mačiusi liudininkė, kurią tyrimo metu salono savininkei teko pačiai surasti, nes pareigūnams esą nesisekė, vagystę įvykdė du jaunuoliai. Vienas esą iškūlė langą ir įlipo vidun, kitas apibėgo pastatą, kad galėtų grobį išnešti per kiemo pusėje iš vidaus atidarytą langą. Nešini glėbiais suknelių vagys nubėgę į skirtingas puses. Liudytojos teigimu, sėdę į baltos spalvos „VW Passat“, stovėjusį kieme prie medicinos klinikos, kai prie apiplėšto salono jau sukiojosi apsaugos tarnybos darbuotojai, nusikaltėliai nuvažiavo.

Kol nebus ištirtas nusikaltimas, draudimas neskiria jokių išmokų. Apvogto proginių drabužių nuomos salono savininkė Gintarė Masiulytė tikėjosi, kad išaiškinti nusikaltimą padės mieste sumontuotos vaizdo kameros. Vaizdo kameros yra prie savivaldybės, centrinėje sankryžoje, sankryžose prie Autobusų stoties ir policijos. Deja, kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė G.Masiulytė, filmuoti vaizdai jau yra ištrinti. Salono savininkė net negali išsiaiškinti, per kiek laiko iki salono atvažiavo UAB „Tausauga“ ekipažas.

Kitą dieną po nusikaltimo UAB „Tausauga“ direktorius Alfonsas Zaleckas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad prie salono apsaugos ekipažas atvyko mažiau nei per tris minutes. Sutartyje jie yra įsipareigoję atvykti iki penkių minučių. G.Masiulytė abejoja, ar ekipažas atvažiavo taip greitai. Esą ir įvykio liudininkė jai sakė ką kita.

– UAB „Tausauga“ direktorius sakė, kad per tiek laiko įvykdyti tokios vagystės neįmanoma. Atrodo, lyg aš pati visa tai suorganizavau. Kodėl tuomet pati rodau daug iniciatyvos aiškinantis nusikaltimą? Absurdas, kad nelaukiant, kol bus atliktas tyrimas, buvo ištrinti miesto kamerų vaizdo įrašai. Gal kuri kamera galėjo užfiksuoti nusikaltėlių automobilį. Netgi be mano prašymo policija turėjo išsaugoti filmuotą medžiagą, – pasakojo apvogto proginių drabužių salono savininkė G.Masiulytė.

G.Masiulytė „Tauragės kurjeriui“ teigė, kad proginių drabužių salonas buvo apvogtas balandžio 17 dieną. Balandžio 21-ąją ji kreipėsi į Tauragės rajono apylinkės prokuratūrą, kad pagal mieste esančias vaizdo kameras nustatytų UAB „Tausauga“ ekipažo atvykimo laiką. Gegužės 6 dieną gavo atsakymą, kad jos prašymas prijungtas prie ikiteisminio tyrimo. Esą tik liepos 11-ąją iš Tauragės rajono policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininko pavaduotojos Rimos Trijonienės gavo raštą, kad į jos klausimą policija negali atsakyti, nes vaizdo įrašai yra saugojami 14 dienų. Tauragės rajono policijos komisariatas jos prašymą esą gavęs gegužės 7 dieną, vaizdo įrašas jau „nebuvo išlikęs“.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras