Vėl apvogta katalikų bažnyčia(5)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-08-14 09:56

Nespėjus užtaisyti lango Švč.Trejybės bažnyčia apvogta antrą kartą.

Vos mėnesiui praėjus vėl apiplėšta Švč.Trejybės bažnyčia. Vagystės braižas tas pats – iškūlę medžio lakštu užtaisytą langą, chuliganai ištuštino aukų dėžutes. Kiek pinigų galėjo būti aukų dėžutėse, Švč.Trejybės bažnyčios kunigas Alvydas Bridikis „Tauragės kurjeriui“ sakė negalintis numanyti.

 

 

A.Bridikis neslėpė pykčio, kad po praeito įsilaužimo į bažnyčią ne vieną nusikaltimą ankščiau padarę jaunuoliai buvo paleisti. Kunigas neatmeta versijos, kad ir šį kartą tikinčiųjų suaukotus pinigus galėjo pavogti tie patys jaunuoliai. Tuokart naktį bažnyčią apiplėšę penkiolikmetis ir septyniolikmetis rytą jau buvo sulaikyti. Prieš įsibraudami į bažnyčią mieste nepilnamečiai bandę padaryti ir kitus nusikaltimus – išdaužę langą bandė įsibrauti į kioską, po to iš automobilio norėjo pavogti automagnetolą, bet nepavyko. Po vagystės abu buvo sulaikyti dviem parom, nes dėl nepilnamečių suėmimo ilgesniam laikui prokuratūra nesikreipė į teismą.

Dėl rugpjūčio 10-osios naktį įvykdytos vagystės iš bažnyčios sulaikytų asmenų vakar nebuvo. Dėl šio nusikaltimo kol kas nebuvo apklausti ir liepos 11-ąją bažnyčią apiplėšę jaunuoliai.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras