Sulaikytas nepilnametis įtariamas padegęs tualetus(1)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-08-27 12:44

Iš biotualetų teliko išsilydžiusios plastmasės liekanos, laikinai šalia jų buvo pastatytas senas biotualetas.

Rugpjūčio 13-osios naktį Tauragėje buvo sudeginti du biotualetai. Ne pirmą kartą nuo chuliganų nukenčia biotualetai, stovintys Gedimino gatvėje, netoli autobusų stoties. Naujiena ta, kad ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausiasis specialistas Gintautas Ačas, atsirado šiokių tokių prošvaisčių.

 

 

G.Ačas „Tauragės kurjeriui“ tikino kol kas galintis pasakyti tik tiek, kad tiriama versija, ar vienas nepilnametis tauragiškis, sulaikytas įtariant padarius kitą nusikaltimą, nėra prisidėjęs prie biotualetų padegimo.

– Baigta ikiteisminio tyrimo medžiaga bus perduota prokuratūrai, kuri spręs, ar medžiagą perduoti policijai, kad būtų iškelta baudžiamoji byla, – sakė G.Ačas.

Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Juozas Buikys pranešė, kad penktadienį vietoje dviejų sudegintų biotualetų Šiaulių UAB „Toi-toi Sanitarinės sistemos“, su kuria sudaryta sutartis teikti šias paslaugas, prie Gedimino gatvės pastatė du naujus tualetus.

- Sulaikius įtariamąjį, atsiranda vilčių, kad padeginėjimą pavyks sustabdyti. Gaila, kad neblogai savo darbą atliekanti bendrovė dėl padegimų patiria nuostolių, – sakė J.Buikys.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas „Toi-toi Sanitarinių sistemų“ Šiaulių regiono vadybininkas Mindaugas Stankevičius pasakojo, kad ši bendrovė aptarnauja daugelį šalies miestų, pasitaiko, kad ir kitur chuliganai pasikėsina į biotualetus, juos apverčia ar sudegina, o Tauragė šiuo požiūriu išskirtinė. M.Stankevičius sakė gerai nebeprisimenantis, keturis ar penkis kartus čia siautėjo padegėjai, tačiau nepavyksta jų nustatyti. Bendrovės vadybininkas viliasi, kad šį kartą padegėjas bus nustatytas ir sulauks bausmės. Tai būtų gera profilaktika prieš padeginėjimus.

Iš dviejų biotualetų teliko išsilydžiusios plastmasės likučiai. Apdegė ir medinė sodybos tvora. Negesinant ugnis galėjo pasiekti medinius sodybos pastatus. Chuliganas ar piromanas, sunaikinęs bendrovės turtą, rizikavo ir gyventojo turtu.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras