Agresyviai nusiteikę klientai užpuolė taksistę(7)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-08-30 11:19

Prieš mėnesį prie taksi vairo sėdusi Tauragės miesto seniūno padėjėja Laima Razienė (taksiste moteris dirba po darbo valandų seniūnijos administracijoje) nukentėjo nuo agresyvių klientų. Agresyviai nusiteikę trys jaunuoliai taksistę užpuolė, kai ji „Tauragės taksi“ firmos automobiliu „Ford Mondeo“ nuvažiavo į iškvietimo vietą. Jaunuoliai ėmė mosikuoti rankomis, spyrė vairuotojai, buteliu išdaužė automobilio priekinį stiklą, sudaužė radijo stotelę.

Buvo gerai nusiteikusi 

Taip jau sutapo, kad likus kelioms valandoms iki užpuolimo taksistė L.Razienė vežė mano kolegę. Žurnalistė su L.Raziene važiuodamos kalbėjosi, ar saugu moteriai dirbti tokį darbą. Taksi automobilį vairavusi seniūno padėjėja buvo gerai nusiteikusi, pasakojo, kad lig šiol jai pasitaikė galantiški, mandagūs keleiviai, o klientės ypač džiaugiasi pamačiusios, kad taksi automobilį vairuoja moteris. Pasak L.Razienės, firmos dispečerė pas agresyviai nusiteikusius keleivius jos nesiunčia.

Užpuolikai paspruko

Incidentas įvyko šeštadienio vakarą, apie pusę dešimtos, kai „Tauragės taksi“ firmos automobilis buvo iškviestas į Laisvės gatvę, prie Jovarų vidurinės mokyklos. Apie agresyvų trijų jaunuolių išpuolį taksistė iškart pranešė firmos dispečerei, o ši – policijos pareigūnams. Sužinoję, kad užpulta taksistė, policijos pareigūnai greitai nuvyko į įvykio vietą, tačiau užpuolikai jau buvo pasprukę.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininko pavaduotoja Rima Trijonienė, asmenys, galėję įvykdyti šį nusikaltimą, policijai žinomi.

Kalbėti apie įvykį su žiniasklaida, kaip mums pranešė „Tauragės taksi“ firmos darbuotoja Lina Zakaravičienė, L.Razienė nepanoro. Šiuo metu L.Razienė turi nedarbingumo lapelį. Dėl šios priežasties jos neradome ir seniūnijos administracijoje.

Visokių klientų pasitaiko

– Taksi vairuotojų darbe visokių atvejų pasitaiko. Visokių klientų būna, tačiau vyrų gal labiau prisibijome. Ypač išgėręs jaunimas tampa agresyvus, kabinėjasi, plūstasi. Būna, kad paskambinę į dispečerinę iškoneveikia dispečerę, grasina, reikalauja atvažiuoti per dvi minutes, o jei ne – esą blogai baigsis, kai atvažiuos. Tokiais atvejais, kai taksi kviečiantis asmuo bendrauja agresyviai, automobilio dispečerė nesiunčia. Jaunimas turi daug energijos, kurios neturi kur dėti. Dirbti dienomis saugiau, tačiau nukentėjusi taksistė dirba po darbo valandų arba savaitgaliais. Šiuo metu „Tauragės taksi“ firmoje dirba tik viena moteris. Anksčiau mūsų firmoje yra dirbusi kita moteris, – pasakojo L.Zakaravičienė.

Anot jos, per metus pasitaiko 1–3 rimtesni incidentai tarp taksi vairuotojų ir klientų. Dažniausiai taksistai vyrai konfliktą išsprendžia patys.

Prisimena žiaurius incidentus

Prieš penkerius metus Papušynės kaime buvo nužudytas šios firmos taksistas. Prieš trejus metus tik laimingo atsitiktinumo dėka liko gyvas kitos taksi firmos savininkas, vairavęs taksi automobilį. Peiliu taksistui buvo padarytos penkios durtinės ir pjautinės žaizdos galvoje, dar viena žaizda – po pažastimi, sužalota dešinė ranka. Nors ir būdamas gerokai vyresnis už savo užpuoliką, kraujuojančiomis žaizdomis taksistas vis dėlto sugebėjo pasprukti ir galbūt tik dėl to liko gyvas. Po šio vos tragiškai nesibaigusio įvykio taksisto automobilyje pasigesta mobiliojo telefono, asmens ir kitų dokumentų, raktų.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras