Šilalės rajone iš penkto aukšto iškrito penkiamečiai dvyniai(0)

Rolandas ŽALGEVIČIUS | rolandas@kurjeris.lt

2008-07-19 10:07

Penktadienį apie 18 valandą Šilalės rajone Kvėdarnos miestelyje iš penkto aukšto balkono iškrito penkiamečiai dvyniai.

Abu vaikai buvo operuoti Klaipėdoje. Vienas iš dvynių - Karolis jau atsigavo po operacijos. Berniukui išoperuota blužnis, trūkęs plautis.

Kitam dvyniui Martynui buvo operuota galva, jis dar komos būsenoje. Vaikai lūžių nepatyrė. 

Šeima tik prieš savaitę buvo grįžusi iš Didžiosios Britanijos. Penktadienį berniukų tėvai susiruošė į draugų vestuves, o vaikus paliko senelių globai. Ūkininkaujantys kvėdarniškiai vakare nuvažiavo pamelžti karvių, o penkiamečiai broliai liko kieme žaisti su dviem senelių vaikais – aštuonmečiu ir keleriais metais vyresniu berniuku.

Paauglys sako nė nepastebėjęs, kaip mažyliai dingo iš kiemo. Pasirodo, dvyniai nuėjo pas penktame aukšte gyvenančius kaimynus. Čia jie ateidavo pažaisti kompiuteriu. Durys buvo atidarytos, bet namuose nieko nebuvo. Vaikai kažkaip sugebėjo iš vidaus užrakinti buto duris. Po kiek laiko į vidų norėjo užeiti kaimynų sūnus, tačiau durų jam niekas neatidarė. Telefono ragelio mažyliai nekėlė, į kvietimus iš lauko taip pat neatsakė.

Kol kas neaišku, kaip dvyniai iškrito pro penkto aukšto balkoną. Kaimynai spėja, kad jie galėjo persisverti, arba nesuvokdami aukščio bandė šokti ant žalios vejos.

Kai kaimynų vaikai atlėkė su kraupia žinia, seneliai jau buvo grįžę namo. Šalia namo, ant vejos vyras pamatė be sąmonės gulinčius berniukus. Abu parnešė namo ir iškvietė greitąją pagalbą. Reanimobilis pirmiausia vaikus nugabeno į Šilalės ligoninę. Vėliau jie buvo perkelti į Klaipėdą.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras