Policija įspėja(0)

2008-07-25 07:50

Per šiuos metus Tauragės rajono policijos komisariate užregistruota 19 sukčiavimo atvejų (2007 m. – 21). Į policijos pareigūnus kreipiasi nuo telefoninių sukčių ar kitų apsimetėlių nukentėję Tauragės miesto ir rajono gyventojai. Dažniausiai sukčių aukomis tampa vyresnio amžiaus žmonės.

Pastaruoju metu pasitaiko vis daugiau atvejų, kai į gyventojų namų duris pasibeldžia „Sodros“ ar bankų darbuotojais prisistatantys žmonės, kurie pasisiūlo iškeisti užsienio valiutą, pensininkams padidinti pensijas. Dažnai jie įsileidžiami į namus, o nukentėjusiajam trumpam išėjus į kitą patalpą pasisavinami pinigai ar kiti vertingi daiktai. Tokie sukčiai iš Tauragės miesto ir rajono gyventojų yra pasisavinę daugiau nei 20 tūkst. litų.

Tauragės rajono policijos komisariatas ragina gyventojus būti atidesniems, vyresnio amžiaus žmonėms santaupų nelaikyti namuose, o žmonių, prisistatančių policijos, „Sodros“ ar kitų įstaigų darbuotojais, paprašyti parodyti pažymėjimą, įsitikinti, kad jis galiojantis ar nematyti klastotės požymių. Taip pat patartina paskambinti į įstaigą, kurios atstovu prisistato nepažįstamasis, ir įsitikinti, ar šis žmogus ten dirba.

Mieli Tauragės miesto ir rajono gyventojai, jei esate nukentėję nuo sukčių ar net jei jiems nepavyko iš Jūsų išvilioti pinigų, prašome atvykti į Tauragės rajono policijos komisariatą arba informuoti telefonais 02, 112 arba (8 446) 20 270. Siekdami greičiau išaiškinti tokius asmenis prašome atkreipti dėmesį į apsimetėlių veidus, aprangą, kitus bruožus ir transporto priemones.

Tauragės rajono policijos komisariato inform.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras