Neatidumas kainavo tris sudaužytas mašinas(15)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-07-25 07:27

Į pagrindinę gatvę išvažiavus visureigiui, susidūrė trys automobiliai.

Vakar rytą, apie 9 valandą, Tauragės miesto centre kilusios avarijos priežastis – neatidumas. Į pagrindinį kelią automobilį išvairavusios moters poelgis kainavo tris sudaužytus automobilius.

 

 

Trys mašinos susidūrė Vytauto ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje, kurioje avarijos kyla dažniau nei kitur. Šalutine K.Donelaičio gatve visureigiu „Honda CRV“ važiavusi moteris nepraleido pagrindine Vytauto gatve važiavusio „Iveco“ ir su juo susidūrė. Nuo smūgio abi mašinos išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusia „Renault Laguna“.

Nesunkiai sužalota visureigio vairuotoja. Iškviesti greitosios pagalbos medikai jai sutvarstė ranką, kiti eismo nelaimės dalyviai nenukentėjo.

Apgadintos visos trys mašinos. Į pagrindinę gatvę išvažiavusiam visureigiui apdaužyti šonai ir priekis. Smūgio metu mašinoje išsiskleidė priekinė ir šoninė saugos oro pagalvės. Lengvajam sunkvežimiui „Iveco“ apgadinta priekinė dalis. Ant jo platformos vežtas kitas automobilis nesugadintas. Į avariją patekusiam „Renault Laguna“ apgadintas priekis.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras