Vyrą nužudė šūviai į krūtinę ir galvą (papildyta)(100)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-11-12 16:14

Su vyriškio nužudymo byla galimai siejamas automobilis rastas „Littauros“ degalinėje. Autorės foto

Trečiadienio rytą, dešimt minučių po vienuolikos, Tauragės apskrities ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė 27 metų tauragiškis Vytautas Banevičius, pravarde Banius. Suvarpyta krūtine į ligoninės Priėmimo skyrių V.Banevičių atvežęs asmuo netrukus buvo sulaikytas. Policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo.

 

Į ligoninę su daugybiniais kūno sužalojimais agonijos būklės atvežtas V.Banevičius skubiai buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Medikai sužeistajam prijungė dirbtinio kvėpavimo aparatą, tačiau išgelbėti gyvybės nepavyko. Ligoninėje V.Banevičius išgyveno apie 20 minučių.

Jauno vyro galvą, sėdmenis, krūtinę, plaučius ir kraujagysles suvarpė apie dešimt šratų. V.Banevičius mirė dėl vidinio kraujavimo. Į jį buvo šauta dviem ginklais - šratais užtaisomu, gali būti, kad medžiokliniu šautuvu, žuvusiojo kūne rasta ir guminių kulkų.

Į ligoninę V.Banevičių atvežęs vyras sulaikytas 48 valandoms. Iš kur sulaikytasis V.Banevičių atvežė į ligoninę, pareigūnai neatskleidžia. Pavyko išsiaiškinti, kad užvakar, po 11 valandos, „Littaura“ degalinėje Pramonės gatvėje policija rado paliktą automobilį „VW Passat“ peršautu priekiniu stiklu.

V.Banevičius buvo vedęs, augino mažametį sūnų. Gyveno daugiabutyje kartu su tėvais. V.Banevičiaus motina – pradinių klasių mokytoja.

Nelaimės dieną „Tauragės kurjerio“ kalbinti V.Banevičiaus kaimynai tikino nieko įtartino negirdėję. Apie Banevičių šeimą kaimynai kalbėjo tik gerai, tačiau papasakojo, kad prieš kelerius metus, kai V.Banevičiaus sūnus buvo visai mažas, buvo padegtos jų buto durys. Tuokart kalbėta, kad kažkas vyrui keršijo.

Po jauno vyro mirties internete pasirodė komentarų, kad nužudytasis buvo susijęs su kontrabanda. Amžinybėn iškeliavęs vyras yra turėjęs reikalų su teisėsauga: 2001 metais jis buvo nuteistas už pasipriešinimą pareigūnams, 2003 metais – už vagystes ir plėšimą.

Skaityti komentarus (100) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras