Sulaikyti telefoniniai sukčiai galėjo veikti ir Tauragėje(2)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-11-18 07:09

Šiaulių miesto 1-ojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė septynių sukčiautojų grupuotę, telefonu viliojusią pinigus iš patiklių žmonių Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose. Kaip informuoja Policijos departamentas, grupuotės įvykdytų nusikaltimų keliai driekiasi ir į Tauragę.

Dėl šios nusikalstamosios veikos Šiauliuose buvo pradėti 57 ikiteisminiai tyrimai. Sukčiai įkliuvo lapkričio 7-ąją, kai į policiją paskambinusi 79-erių metų moteris papasakojo apie abejonių jai sukėlusį skambutį. Moteris pareigūnams teigė, kad jai paskambinęs nepažįstamas vyras pranešė, jog jos sūnus, gyvenantis užsienyje, yra sulaikytas dėl žmogaus sumušimo. Esą ji turėtų sumokėti 9000 litų, kad sūnus galėtų nukentėjusiajam atsilyginti.

Senolė sutiko duoti pinigų, tačiau, padėjusi telefono ragelį, nuėjo pasiguosti kaimynei. Šiai iš karto kilo įtarimas, todėl ji jai pasiūlė keiptis į policiją. Apie tai sužinoję Šiaulių kriminalistai greitai atvyko pas apie skambutį pranešusią gyventoją ir pasitiko pinigų atėjusį septyniolikmetį K.K., Šiaulių rajono Kužių gyvenvietės gyventoją. Iš viso buvo sulaikyti penki įtariamieji, kurių visi, išskyrus vieną, - nepilnamečiai.

Vaikinams inkriminuojami šeši sukčiavimo atvejai Šiauliuose. Pareigūnai aiškinasi ir kitus šios grupuotės įvykdytus sukčiavimus.

Šiuo metu Tauragės policija atlieka du ikiteisminius tyrimus dėl telefoninių sukčių, tačiau kol kas sąsajų su Šiauliais neįžvelgia. Anot Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimų grupės vyresniojo inspektoriaus Vytauto Paltanavičiaus, Tauragės teisėsaugininkai atlieka ikiteisminius tyrimus dėl dviejų šiauliečių, kurie pasinaudodami svetimais dokumentais Tauragėje ėmė kreditus.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras