Mažvydo alėjoje siautėjo vandalai(100)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-11-11 11:11

Vakar rytą alėjoje prie evangelikų bažnyčios mėtėsi iš vazų išrautos gėlės. Autorės foto

Rekonstruotą Martyno Mažvydo alėją prie evangelikų liuteronų bažnyčios nusiaubė vandalai. Pirmadienio rytą ant grindinio per visą šaligatvį mėtėsi iš vazų išrautos ir išdrabstytos našlaitės bei neužmirštuolės. To, kas įvyko, negalėjai nepastebėti, o ir abejingas negalėjai likti. 

 

 

– Ir kam galėjo užkliūti gėlės? Neprieteliai. Bausti tokius be gailesčio, – rūgojo praeidama senutė.

Pranešti apie išrautas, ant šaligatvio išmėtytas, ant suoliukų sumestas gėles iš pat ryto žmonės skambino į miesto seniūniją. Miesto seniūnas Virginijus Žilius apie chuliganų išpuolį informavo merą Robertą Piečią. Tokio vaizdo sukrėsti žmonės rašė elektroninius laiškus mūsų redakcijai.

„Tiesiog negaliu neparašyti. Tik ką ėjau rekonstruota liuteronų bažnyčios alėja. Širdis verkė žiūrint į nuniokotus gėlynus - gėlės iš klombų tiesiog išrautos ir išmėtytos per visą alėją“, – rašė Angelė Žilienė.

„Ar matėte, kaip rekonstruotoje Mažvydo alėjoje iš vazų išrautos ir ištaškytos našlaitės“, – pranešė Tauragės apskrities gydytoja Birutė Bagdonavičienė.

Pasak miesto gėlininkės Ilonos Ambrozienės, gyventojai tokiam vandalizmo atvejui neabejingi. Patirtas materialinis nuostolis – 370 litų esą nėra labai didelis, tačiau skaudu vien dėl fakto. Alėjoje išrautos gėlės buvo pasodintos maždaug prieš mėnesį, kad iki pavasario būtų gražu. Po vandalizmo atvejo naujų gėlių seniūnija neketina pirkti, tačiau nepažeistus augalus atsodins.

Šioje alėjoje gėlynai suniokojami pirmą kartą, piktavaliai dažnai kėsinasi į gėlynus kitose miesto vietose: aikštėje prie pilies, prie katalikų bažnyčios, Vasaros estrados.

Dėl suniokotų gėlių seniūnija kreipėsi į policiją ir dar kartą policijos pareigūnų paprašė į skverus atkreipti didesnį dėmesį.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas išvykęs ir apie šį atvejį nieko nežinojo. Komisariato viršininko pavaduotojas Eugenijus Motiekaitis apie vandalizmo atvejį sužinojo iš „Tauragės kurjerio“. Į įvykio vietą jis išsiuntė operatyvinę grupę. Bus peržiūrėti vaizdo kamerų įrašai.

Skaityti komentarus (100) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras