Įtariamieji žudikai sulaikyti(33)

alfa.lt | alfa@alfa.lt

2008-11-18 17:27

R.Malycho foto

Tauragės kriminalistams pavyko atskleisti beveik prieš savaitę įvykdytą žmogžudystę. Sunkus nusikaltimas įvykdytas kontrabandininkams persidalijant įtakos zonas. Tarp dviejų grupuočių įvyko susišaudymas, per kurį sunkiai sužeistas vyriškis mirė ligoninėje.

 
 

Lapkričio 12 dienos rytą miške Tauragės rajone įvyko dviejų grupuočių taip vadinama „strielka“ – kriminalinio pasaulio atstovų susitikimas, per kurį vyksta santykių aiškinimasis.

Po susišaudymo visi išsilakstė, o sužalotąjį į ligoninę atvežė jo draugas. Į ligoninę sužeistąjį atvežęs asmuo dabar yra paleistas, jam įtarimai nepateikti.

Policijai nužudytasis yra gerai žinomas, jis ne kartą buvo teistas.

Kriminalistai sulaikė du 21-erių ir 27-erių metų asmenis, įtariamus nužudymu. Jie anksčiau taip pat buvo pakliuvę į teisėsaugininkų akiratį. Policija per kratas rado tris revolverius ir vieną nupjautavamzdį šautuvą. Kriminalistai aiškinasi, ar iš šių ginklų šaudė tik du sulaikyti įtariamieji ar dar ir kiti į mišką santykių aiškintis atvažiavę asmenys. Gali būti, jog nužudymo byloje bus daugiau įtariamųjų.

Antradienį vyko dviejų sulaikytųjų apklausa, jiems pareikšti įtarimai. Trečiadienį teisėsaugininkai kreipėsi į teismą dėl leidimo juos suimti dviem mėnesiams.

Šaltinis www.alfa.lt

Skaityti komentarus (33) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras