Avarijos priežastis – padegta žolė(2)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-03-31 15:03

Pirmadienį popiet, apie 15 valandą, sausos žolės degintojai sukėlė avariją, kurios metu susidūrė kelios mašinos. Vienoje jų buvo mėnesio amžiaus kūdikis. Trys žmonės išvežti į ligoninę. Automagistralėje, netoli Kryžkalnio, kilusios avarijos priežastimi tapo itin prastas matomumas, atsiradęs dėl to, kad pievose šalia magistralės buvo deginama sausa žolė. Nuo degančių pievų rūkstančius dūmus vėjas nešė į greitkelį.

Nors ugnį malšino ugniagesiai, į Kauno pusę važiavusiam automobilio „Peugeot“ vairuotojui teko sumažinti greitį. Į šią mašiną trenkėsi iš paskos važiavęs kelias degalines Tauragės apskrityje valdančios bendrovės „Milda“ „Renault Kangoo“. Į pirmojoje greitkelio juostoje sustojusius automobilius trenkėsi iš paskos važiavęs vilkikas „Volvo“. Sunkvežimis buvo tuščias, iš Klaipėdos jis vyko į Vilnių.

Susidūrimo metu iš automobilio buvo išsviestas „Renault“ vairuotojas, kuris trumpam buvo praradęs sąmonę. Jis buvo nuvežtas į Raseinių ligoninę. Priekyje stovėjusiame automobilyje „Peugeot“ ant galinės sėdynės gulėjo mėnesio kūdikis, šalia sėdėjo jo mama. Jie taip pat išvežti į ligoninę, įtarus, kad gali būti nukentėjęs naujagimis.

Stipriausiai nukentėjo bendrovės „Milda“ automobilis. Apynaujo „Renault“ remontuoti nebeapsimokės. „Peugeot“ apgadinta galinė dalis, taisyti teks ir vilkiko priekį.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras