Trenkėsi į pakelės pušis(10)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2008-05-13 14:20

Smūgis į pakelės miško pušis vairuotojui kainavo sveikatą

Šeštadienį, apie 15.30 val., vos jauno vyro mirtimi nesibaigusi avarija sukėlė ant kojų Tauragės priešgaisrinės valdybos gelbėtojus. Jie buvo iškviesti išvaduoti sumaitotame automobilyje prispausto dvidešimt vienerių metų jaunuolio.  

 

 

Avarija įvyko kelio Tauragė-Jurbarkas 22-ajame kilometre, keli kilometrai nuo posūkio į Eičių gyvenvietę. Jaunuolio vairuojama „Mazda Xedos 6“ išvažiavo į priešingą eismo juostą, nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į pakelės miško pušis. Vieną jų automobilis nulaužė ir nuo smūgio apvirto ant stogo.

„Mazda“ važiavo vienintelis jį vairavęs vyriškis. Kol į pagalbą atvažiavo Taurų ugniagesių komanda, jaunuolis kentėjo prispaustas sumaitotame automobilyje. Panaudojus hidraulinius plėstuvus ir žirkles mašinos savininkas buvo ištrauktas ir perduotas Tauragės greitosios medicinos pagalbos medikams. Jis patyrė daugybinius kūno sužalojimus, pasak gelbėtojų, buvo matyti, kad vairuotojui lūžo koja, išniro petys, tačiau sąmonės įvykio vietoje neprarado. Vaikinas nugabentas į Tauragės apskrities ligoninę.

Paklausti, kodėl įvyko avarija lygiame kelyje, įvykio vietoje gelbėtojai svarstė – galbūt vairuotojas užmigo prie vairo, galbūt važiavo per greitai. Nustatyta, kad mišku visiškai nestabdoma mašina lėkė apie 50 metrų.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras