Nepatyrusios vairuotojos kelionė baigėsi griovyje(2)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-05-23 08:16

Virstant „VW Passat“, sužalotas vairuotojos brolis.

Trečiadienio rytą devyniolikmetei vairuotojai iš Pilsūdo kelionė į gretimą rajoną baigėsi vos už poros kilometrų nuo namų, pakelės griovyje. Sužalotas jaunesnis vairuotojos brolis, išsigandusi taip pat jaunesnė sesuo ir sudaužytas automobilis. Tokios pasekmės avarijos, įvykusios Juškaičių kaime apie 8 valandą.

 

 

Pilsūdiškės Simonos dešimtmetis brolis po avarijos greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į Tauragės apskrities ligoninę. Ant galinės automobilio sėdynės sėdėjęs vaikas, anot vairuotojos sesers, nebuvo užsisegęs saugos diržo. Berniukas nukentėjo labiausiai iš visų važiavusiųjų automobiliu. Gilioje komoje į ligoninę atvežtas vaikas buvo patyręs galvos traumą. Kadangi sužalojimai sunkūs, Tauragės medikai nusprendė jį vežti į Kauną. Taip ir neatgavęs sąmonės, komos būsenos dešimtmetis reanimobiliu išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas.

Ant priekinės sėdynės sėdėjusi vairuotojos sesuo tik nusibrozdino kaktą ir išsigando. Automobilį „VW Passat“ vairavusi mergina nenukentėjo. Iš avarijos vietos ji kartu su greitosios medikais į ligoninę nulydėjo sužeistą broliuką.

Avarija įvyko tiesiame kelio Skaudvilė-Upyna ruože. Mašina išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, šiek tiek pavažiavo kelkraščiu, įvažiavo į griovį ir apvirto. Iš griovyje apvirtusio automobilio vėžių buvo matyti, kad prieš įvykstant nelaimei mašina buvo išvažiavusi į dešinįjį kelkraštį ir staiga metėsi į priešingą kelio pusę.

Į avarijos vietą susirinkę vairuotojos kaimynai ir smalsuoliai stebėjosi policijos pareigūnų lėtapėdiškumu. Tauragės policijos komisariato pareigūnai į avarijos vietą atvažiavo praėjus lygiai valandai po įvykio. Iš Tauragės iki Juškaičių kaimo - apie 30 kilometrų. Į eismo nelaimes pareigūnų nebereikia kviesti tik tada, kai avarijoje nenukenčia žmonės.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras