Kaukėtam chuliganui - bauda(3)

2008-05-18 08:59

Gegužės 10-ąją nemalonų vaizdelį šalia savo darbovietės pamatė Tauragės Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos pedagogai. Tai, kaip šalia mokyklos elgėsi vienas jaunuolis, pasipiktinimą ir nemalonių įtarimų sukėlė ne tik mokytojams, bet ir po mokyklos kiemą laksčiausiems vaikams. Mat tądien, nors buvo šeštadienis, mokykloje vyko pamokos.

Vaikiną, ant galvos užsimaukšlinusį juodą kaukę, rankoje laikantį į automatą panašų daiktą, mokytojai pastebėjo apie 12 valandą. Pedagogai neliko abejingi – apie keistą vaikino elgesį pranešė policijai.

- Keistą jaunuolį matę vaikai mums sakė, kad vaikinas turėjo ne tikrą šautuvą, o tokį, kuriuo žaidžiamas dažasvydis. Jis išėjo ne iš mūsų mokyklos. Mes tuoj pat apie jį pranešėme policijai, - „Tauragės kurjeriui“ apie įtartiną jaunuolį mokyklos teritorijoje pasakojo šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja Gražina Mėlinauskienė.

Pedagogės spėjimu, šis jaunuolis gali būti vienos Tauragės mokyklos, kurią lanko probleminiai vaikai, auklėtinis.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono policijos komisariato atstovė spaudai Vilma Dereškevičienė, keistai pažaisti tądien užsimanęs devyniolikmetis tauragiškis D.K. už nedidelį chuliganizmą nubaustas 100 litų bauda.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras